Britney Spears podpisała kontrakt na autobiografię. Gwiazda zarobi rekordową kwotę

Co nowego w świecie gwiazd?
Źródło: Dzień Dobry TVN
Britney Spears zaczęła pracę nad autobiografią. Jedno z wydawnictw zapłaci jej rekordową kwotę 15 milionów dolarów. O czym będzie książka? Gwiazda poruszy w niej m.in. tematy związane z początkami kariery i opisze życie pod kuratelą ojca.

Britney Spears wydaje autobiografię

Na tę autobiografię czekają nie tylko fani Britney Spears, ale również wszyscy, którzy od lat śledzą przewrotne chwile z życia piosenkarki. Gwiazda zarobi na tym niemałą sumę pieniędzy. Jedno z wydawnictw zaproponowało jej aż 15 milionów dolarów.

Jakie historie opisze Britney Spears? W studiu Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki opowiedział, czego możemy się spodziewać w książce piosenkarki.

- Na pewno strony tej książki będą zapisane treścią słynnej kurateli, czyli kiedy Britney była zniewolona przez jej ojca, (...) nie mogła podejmować żadnych decyzji o własnym życiu i majątku - tłumaczył dziennikarz.

Britney Spears walczy z oskarżeniami siostry

W mediach mówi się również, że autobiografia Britney jest odpowiedzią na książkę siostry piosenkarki, Jamie Lynn Spears.

- Siostra Britney opisała, że raz doszło do incydentu, że Britney zamknęła się z nią w pokoju, trzymała w ręce nóż, groziła jej i miała bardzo duże problemy ze zdrowiem psychicznym - opowiadał Mateusz Hładki. Prawnicy Britney sugerują, że sytuacje opisane w książce Jamie Lynn Spears są jedynie próbą zwiększenia sprzedaży biografii.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło: Dzień dobry TVN

Źródło zdjęcia głównego: Dzień dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości