Gwiazdy

Jennifer Lawrence urodziła. Aktorka i jej mąż powitali na świecie pierwsze dziecko

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
tmz.com
hollywoodzka aktorka

Jennifer Lawrence została mamą. Aktorka znana z trylogii "Igrzyska Śmierci" i jej mąż Cooke Maroney przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Jak donoszą amerykańskie media, płeć i imię pociechy nie zostały jeszcze ujawnione.

Jennifer Lawrence urodziła

Jennifer Lawrence niechętnie odkrywa przed mediami kulisy swojej prywatności, dlatego długo wzbraniała się przed ujawnieniem informacji o ciąży. Szczęśliwą nowinę oficjalnie ogłosił we wrześniu 2021 roku rzecznik aktorki. Jakiś czas później świat obiegły zdjęcia, na których gwiazda dumnie zaprezentowała ciążowy brzuch.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Jak podaje portal TMZ, Jennifer Lawrence urodziła. Światowej sławy aktorka i jej mąż Cooke Maroney przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Dokładna data narodzin, a także płeć i imię pociechy jak dotąd nie zostały jednak ujawnione.

Zobacz wideo: Sposoby na usypianie dzieci

Sposoby na usypianie dzieci
Sposoby na usypianie dzieciŹródło: Dzień Dobry TVN
Rodzice maluchów i kilkulatków marzą, by choć jedną noc przespać w całości, bez pobudek i wstawania do dzieci. Jakie są na to sposoby?

Jennifer Lawrence została mamą

Jennifer Lawrence i Cooke Maroney zaręczyli się w lutym 2019 roku, kilka miesięcy później wzięli ślub na terenie posiadłości Belcourt na Rhode Island. Mąż aktorki zarządza nowojorską galerią sztuki.

Małżonkowie pilnie strzegą swojego życia prywatnego. Nie dziwi zatem fakt, że w mediach społecznościowych wciąż nie pojawiły się informacje czy zdjęcia potwierdzające narodziny dziecka. Fani aktorki z niecierpliwością czekają jednak na rodzinne kadry.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: tmz.com

Źródło zdjęcia głównego: cover video/x-news

Pozostałe wiadomości