Gwiazdy

Kasia Tusk pokazała twarz dziecka. "Ależ słodki ten pączuszek"

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Katarzyna Tusk

Katarzyna Tusk nieczęsto pokazuje zdjęcia swoich dzieci w sieci. Tym razem postanowiła zrobić wyjątek i zaprezentowała fanom oblicze urodzonej w sierpniu ubiegłego roku córeczki. Okazuje się, że miała niezwykły pretekst.

Młodsza córka Kasi Tusk

Kasia Tusk jako jedna z pierwszych influencerek zbudowała karierę od podstaw w sieci. Choć mogłoby się wydawać, że córka byłego premiera dość skrupulatnie dokumentuje swoje życie, to treści, które pojawiają się na jej blogu, są starannie dopracowane i na próżno szukać w nich informacji o prywatnym życiu Katarzyny Tusk. Zdarza się jednak, że uwielbiana przez rzesze fanek uchyla rąbka tajemnicy, zapraszając obserwatorów nie tylko do podziwiania jej modowych wyborów, ale także prezentując wyrywki z życia prywatnego.

Tym razem Kasia Tusk zaserwowała swoim fanom niemałą gratkę. Na jej profilu pojawiły się bowiem ujęcia jej młodszej córki. Pretekstem do ich publikacji okazał się nadchodzący tłusty czwartek.

- Mój pączek na czwartek już gotowy - napisała dumna mama, prezentując zdjęcia rączek i fragmentu twarzy dziewczynki.

"Styl na wagę złota"

Zosia Zochniak o zrównoważonej modzie
Zosia Zochniak o zrównoważonej modzieDzień Dobry TVN Online
wideo 2/5

Pod postem momentalnie zaroiło się od komentarzy zachwyconych obserwatorów. "O Boże! Pozamiatałaś internet na dziś", "Ależ słodki ten pączuszek", "Takie pączki są najsłodsze" - można przeczytać pod postem.

Dzieci Kasi Tusk

Kasia Tusk jest dumną mamą dwóch córek. Starsza, Lilianna przyszła na świat w 2019 roku, natomiast druga pociecha blogerki i jej męża urodziła się w 2021 roku. Po ubiegłorocznych świętach Bożego Narodzenia Kasia Tusk poinformowała, że młodsza z córek musiała być hospitalizowana.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa / East News

Pozostałe wiadomości