Gwiazdy

Kasia Tusk urodziła swoje drugie dziecko. Teściowa potwierdziła dobrą nowinę: "To cudowne wydarzenie"

Gwiazdy

Kasia Tusk

To wyjątkowy czas dla Kasi Tusk i jej męża Staszka Cudnego. Jak się okazuje, przywitali na świecie kolejną pociechę. Wspaniałe wieści jako pierwsza potwierdziła teściowa Kasi, Anna Lutomska.

Kasia Tusk po raz drugi została mamą

Kasia Tusk od dawna wzbudza zainteresowanie mediów. Nie tylko dlatego, że jest córką znanego polityka i byłego premiera Donalda Tuska, ale również jest jedną z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Jej modowy blog "Make Life Easier" oraz konto na Instagramie obserwują setki tysięcy internautów. Choć jest bardzo aktywna w sieci, to próżno szukać na jej profilach szczegółów dotyczących życia prywatnego.

Tusk potrafi rozgraniczyć te dwie sfery i wiele faktów trzyma w tajemnicy. Wiadomości o ślubie, a także o pierwszej i drugiej ciąży, przez bardzo długi czas udawało się jej zachować w sekrecie. Choć media od kilku miesięcy rozpisywały się, że spodziewa się kolejnego dziecka, to bohaterka plotek konsekwentnie milczała i nie komentowała doniesień.

Jednak jak donosi "Super Express", Kasia wreszcie po raz drugi została mamą! Na świat przyszła dziewczynka. Przypomnijmy, że jej pierwsza córka urodziła się w lutym 2019 roku, więc ma już 2,5 roku.

Teściowa Kasi Tusk potwierdza

Kasia Tusk i Staszek Cudny przeżywają teraz wyjątkowo szczęśliwe chwile. To również niezwykle radosny czas dla wszystkich członków rodziny. Teściowa świeżo upieczonej mamy, Anna Lutomska, potwierdziła w rozmowie z "Super Expressem", że po raz kolejny została babcią.

- To cudowne wydarzenie - przyznała Lutomska tabloidowi.

Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać, aż Kasia sama zabierze głos w sprawie i pochwali się pierwszym zdjęciem z maluchem.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Dzień z Kasią Tusk

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości