Kasia Tusk

  Kasia Tusk

  Kasia Tusk pochwaliła się zdjęciami z pobytu w słonecznej Toskanii. Jednak nie włoskie pejzaże przykuły uwagę obserwatorów blogerki, a ciążowy brzuszek podkreślony dziewczęcą sukienką. W komentarzach posypały się komplementy, których wspólnym mianownikiem było słowo "przepięknie".

  Uzasadnienie wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji zostało opublikowane. 22 października 2020 r. sędziowie uznali, że prawo do usunięcia ciąży w przypadku ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu jest niezgodne z ustawą zasadniczą. Publikacja uzasadnienia po blisko stu dniach od ogłoszenia decyzji TK wywołała kolejne uliczne protesty. Głos w tej sprawie zabrało także wiele gwiazd.

  Kasia Tusk od wielu lat jest wpływową blogerką lifestylową. 33-latka regularnie na swoim blogu dzieli się najlepszymi przepisami kulinarnymi, a także pokazuje stylizacje i piękne wnętrza - również w swoim domu. Jak wygląda jej salon? Kasia pokazała go na Instagramie.

  Kasia Tusk korzysta z pięknej pogody, jeżdżąc rowerem po Trójmieście. Autorka bloga MakeLifeEasier na wycieczkę zabrała także swoją pociechę. Na swoim profilu instagramowym opublikowała zdjęcia z tej wyprawy. Internauci zachwycali się okolicznościami przyrody, ale też wytknęli Kasi pewien szczegół... Blogerka szybko jednak odpowiedziała na zarzuty.

  Martyna Wojciechowska przekazała na aukcję kultową walizkę „ kobiety na krańcu świata”, z którą podróżuje po całym świecie. Kamil Stoch wystawił na licytację spotkanie ze sobą. Kasia Tusk wystawiła swoją suknię ślubną. Anna Lewandowska proponuje wyjazd na jej obóz. O gwiazdorskich aukcjach na rzecz „WOŚP” Agnieszka Jastrzębska opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN.

  Kasia Tusk jest autorką jednego z najpopularniejszych blogów w Polsce - Makie Life Easier. Jak wygląda jej codzienna praca? Z blogerką spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska. Ku jej zaskoczeniu, Kasia Tusk na samym początku nie zaprosiła jej do studia fotograficznego ani swojego mieszkania. Spotkały się na plaży. Co tam robiły? Czy blogerka gotuje w domu i co jest jej popisową potrawą? Czy czytelniczki proszą ją o rady odnośnie robienia zdjęć? I ile albumów ze zdjęciami Gdańska wydał jej tata, były premier Polski, Donald Tusk?

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: w naszej kawiarence rozpoczynamy tegoroczną akcję "Podaruj misia temu kogo kochasz" razem z Edytą Olszówką, Oliwierem Janiakiem i Agustinem Egurrolą! Następnie Kasia Tusk - będziecie mieć wyjątkową okazję, by porozmawiać z jedną z najpopularniejszych ekspertek mody w Polsce. A na koniec: lekarka, dzięki której poszkodowany w wypadku mężczyzna może cieszyć się obiema rękami. Bądźcie z nami w niedzielę od 8:30 - zapraszają Was Magda Mołek i Marcin Meller.

  W najbliższą niedzielę w Dzień Dobry TVN ekspertka stylu Kasia Tusk będzie czekała na Wasze pytania i zdjęcia. Przesyłajcie ja na adres ddtvn@tvn.pl Kasia Tusk doradzi Wam, jak się stylowo ubierać.

  Kasia Tusk - fotografka i autorka najpopularniejszego modowego bloga w Polsce, a prywatnie córka przewodniczącego Rady Europejskiej Donalda Tuska. Ostatnio napisała książkę, w której dzieli się swoimi sposobami na to by zawsze wyglądać stylowo. Dziennikarce Dzień Dobry TVN Uli Chincz udzieliła swojego pierwszego w życiu wywiadu telewizyjnego. Podczas rozmowy powiedziała o swojej pasji do fotografii, pracy nad blogiem i... Zobaczcie.

  Zaczęło się od żartów na temat bloga Kasi Tusk. Dziś śmieją się ze wszystkiego i wszystkich. Ostatnio wydali książkę – przewodnik po życiu, śmierci i modnych apaszkach. Dlaczego ukrywają twarze? Czy zarabiają na swoich żartach? Dlaczego jedno z wydawnictw nie chciało wydać ich książki? Czy mają pieniądze na procesy wytoczone przez osoby, które poczują się urażone ich żartami? Gośćmi Dzień Dobry TVN byli: Maciej i Lucjan, czyli Make life harder.