Gwiazdy

Aneta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała, jak wygląda jej brzuch kilka tygodni po porodzie

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Aneta i Robert Żuchowscy w DDTVN

Aneta i Robert Żuchowscy kilka tygodnie temu powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Zaledwie dziesięć dni po porodzie świeżo upieczona mama oczarowała internautów doskonałą figurą. Teraz wyznała, że brakuje jej ciążowej sylwetki.

Aneta i Robert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Aneta i Robert Żuchowscy są jedyną parą minionej edycji uwielbianego przez widzów "Ślubu od pierwszego wejrzenia", która zdecydowała się na kontynuowanie małżeństwa. I choć poznali się dopiero w kwietniu, to już w lutym przyszedł na świat ich syn, Mieszko.

Trzy tygodnie po jego narodzinach Aneta zaprezentowała swoim obserwatorom na Instagramie, jak wygląda jej sylwetka po ciąży. - Mama całe 3 tygodnie "po" - napisała, prezentując odsłonięty brzuch. - PS. Lubię ten brzuszek, ale bardziej lubię tamten sprzed kilku tygodni. Czemu to tak szybko mija... - dodała.

Wyrazom zachwytu nad formą młodej mamy nie było końca. "Pozazdrościć tylko można", "Pani Anetko może Pani być dumna z wyczynu swojego ciała", "Liczę że u mnie po porodzie będzie tak samo" - pisały w komentarzach oczarowane obserwatorki.

Ramówka TVN: wiosna 2022

Czy Kamil zachwycił uczestników programu?
Czy Kamil zachwycił uczestników programu?
wideo 2/7

Aneta Żuchowska w ciąży

Aneta Żuchowska uwielbia sport i zdrowy styl życia. Pracowała jako trenerka personalna, więc doskonała kondycja była również narzędziem jej pracy. Jak sama przyznała, doskonale znosiła ciążę. Dzięki temu przez dziewięć miesięcy nie musiała rezygnować z treningów i zdrowych nawyków.

Opublikowane przez nią zdjęcia są niezbitym dowodem na to, że jej wytrenowane ciało błyskawicznie wróciło do formy.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości