Gwiazdy

Elon Musk zakochany. Kim jest nowa dziewczyna najbogatszego człowiek świata?

Gwiazdy

Autor:
PatrycJa
Sibilska
Co nowego w świecie gwiazd?
Co nowego w świecie gwiazd? Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Elon Musk już trzy razy stawał na ślubnym kobiercu, dwa razy z tą samą kobietą. Jest także ojcem dla siedmiorga swoich dzieci. Po rozstaniu z piosenkarką Grims nie pozostał na długo singlem. Kim jest kobieta, która zdobyła serce ekscentrycznego multimiliardera?

Elon Musk ma nową dziewczynę. Kim ona jest?

To Australijska aktorka 28-letnia Natasha Bassett. Urodziła się w Sydney, do Stanów Zjednoczonych przeprowadziła się w 2019 roku, by uczyć się w szkole teatralnej. Zagrała w serialu telewizyjnym "Ave Cezar" u boku takich sław, jak George Clooney czy Scarlett Johansson, a kilka lat temu wcieliła się w Britney Spears w filmie o życiu piosenkarki zatytułowanym "Britney Ever After".

- "Daily Mail" dotarł do takich informacji, że jest teraz jego dziewczyną. Co więcej, paparazzi przyłapali ich razem, wysiadających z prywatnego jeta Elona Muska, więc coś być może jest na rzeczy - opowiada Sandra Hajduk w "Dzień Dobry TVN".

Kobiety Elona Muska

Ostatnia partnerka Elona, 30-letnia wokalistka Grimes rozstała się z nim 5 miesięcy temu, tuż po pierwszych urodzinach ich syna. X AE A-Xii przyszedł na świat w maju 2020 r. i jest siódmym synem wizjonerskiego przedsiębiorcy. Musk był uprzednio mężem pisarki Justine Wilson, z którą miał sześciu synów. Związany był także z brytyjską aktorką Talulą Riley, z którą dwukrotnie stawał na ślubnym kobiercu i dwa razy się rozwodził.

- Elon, to taki trochę kobieciarz jest, wcześniej była Grimes, o której tutaj wielokrotnie mówiliśmy. Jego pierwsza żona Justine, z którą był lata temu, ma z nią szóstkę dzieci.(...) Amber Heard, była dziewczyna Johnego Deepa, z którą też się spotykał. Także trochę tych kobiet się przewinęło u boku Elona Muska - komentuje Sandra.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Autor:PatrycJa Sibilska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości