Gwiazdy

Pewna siebie Gwyneth Paltrow kończy 48 lat i pozuje nago na Instagramie. "Jesteś inspiracją"

Gwiazdy

Laureatka Oscara i Złotych Globów od lat niezmiennie zachwyca swoją grą aktorską i urodą. Z okazji 48. urodzin na swoim instagramowym profilu Paltrow opublikowała wyjątkowe zdjęcie.

Gwyneth Paltrow świętuje urodziny

Karierę zaczynała w wieku 11 lat i już wtedy występowała na nowojorskiej scenie. Dzisiaj jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych amerykańskich aktorek. 27 września świętowała swoje 48. urodziny. Z tej okazji, całkowicie rozebrana, cieszyła się życiem w pięknym zielonym ogrodzie.

Dziś tylko w swoim urodzinowym stroju… dziękuję za wszystkie życzenia

- napisała.

Reakcje przyjaciół z branży i fanów aktorki

Jak zareagowali znajomi i fani? W większości byli oczarowani. Roześmiana aktorka, skąpana w promieniach słońca wprost zachwyca swoją naturalnością.

Jesteś piękną i bardzo inspirującą dziewczyną

- skomentowała Courteney Cox.

Uwielbiam ten dyskretny sposób świętowania

- dodała Katy Perry.

Jestem przeszczęśliwy, że się urodziłaś. Jesteś inspiracją

- wyznał Matthew Morrison.

Gwyneth Paltrow - kariera

Gwyneth Paltrow to bez wątpienia jedna z ikon amerykańskiego kina. W wieku 11 lat występowała u boku swojej mamy na scenie w Nowym Jorku, jednak potem zdecydowała się pójść w innym kierunku i wybrała studia antropologiczne. Mówi się: "przeznaczenia nie oszukasz". Tak było w jej przypadku. Zaledwie po kilku miesiącach zajęć na uniwersytecie, zdecydowała się poświęcić karierze aktorskiej. Grała w takich produkcjach jak "Wrzask", "Morderstwo doskonałe", czy "Zakochany Szekspir", za który otrzymala Oscara i Złote Globy.

Co ciekawe, aktorka ma polskie korzenie. Gwyneth jest córką reżysera i producenta telewizyjnego Bruce'a Paltrowa oraz aktorki Blythe Danner. Jej dziadkowie od strony ojca mieszkali w Polsce. Paltrow to skrót od polskiego nazwiska Paltrowicz, jakie nosił jej pradziadek, rabin z Krakowa. II wojna światowa zmusiła go jednak do emigracji. Wraz z rodziną osiedlili się w Nowym Jorku.

Gwyneth Paltrow dwukrotnie brała ślub. Z pierwszym mężem, Chrisem Martinem ma dwójkę dzieci - 16-letnią Apple i 14-letniego syna Mosesa. W 2015 roku aktorka i piosenkarz rozwiedli się. 8 stycznia 2018 zaręczyła się z Bradem Falchuckem - producentem filmowym. We wrześniu 2018 para wzięła ślub w willi w Hamptons na Long Island.

Które gwiazdy mają polskie korzenie?

Zobacz też:

Życie Andrzeja Zauchy w jednej chwili legło w gruzach. Jakie sekrety skrywał geniusz polskiej estrady?

Międzynarodowa Agnieszka Grochowska. Aktorka zagrała w szwajcarskiej produkcji. "To było bardzo ciekawe doświadczenie"

Droga do sukcesu Piotra Trojana i kulisy pracy na planie filmu "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy"

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości