Gwyneth Paltrow

  Gwyneth Paltrow

  Gwyneth Paltrow od dłuższego czasu interesuje się zdrowiem. Aktorka wypuściła linię suplementów diety, a także promuje naturalne metody leczenia. W ocenie artystki niektóre z nich mogą być pomocne w leczeniu COVID-19. Wypowiedź aktorki spotkał się z ostrym komentarzem NHS, czyli brytyjskim odpowiednikiem Ministerstwa Zdrowia.

  Około 20 milionów osób na świecie ma polskie korzenie – podały nasze ekspertki, genealożki ze Stowarzyszenia Twoje Korzenie w Polsce. Które gwiazdy mogą pochwalić się takim pochodzeniem? Postanowiliśmy to sprawdzić.

  Gwyneth Paltrow postanowiła przeżyć tydzień za 29 dolarów, co w przeliczeniu na polską walutę wynosi ok. 107 zł. Na co je przeznaczyła? Czy jej lista zakupów jest podobna do tej, którą stworzyły - zapytane przez dziennikarza Dzień Dobry TVN Filipa Chajzera - Polki? Według jednej z pań, Polak wydaje tygodniowo na wyżywienie około 50 zł. Co Filip kupił za tę kwotę? Do jakich wniosków doszedł w połowie eksperymentu? Jak Filip podsumował akcję aktorki?

  Dzień Dobry TVN zawsze blisko widzów i tego co na świecie. Filip Chajzer w polskich realiach sprawdza pomysł Gwyneth Paltrow, która chciała przeżyć tydzień za 29 dolarów. Co jeszcze? Coś dla mam: jak zmobilizować dziecko do systematycznej nauki? Coś dla fanów sportu: polski rekordzista Guinnessa, który przez tydzień biegał na bieżni. A także coś dla wszystkich widzów - charyzmatyczny Big Cyc. Bądźcie z nami we wtorek od 8:00!

  Podobno książę Harry bawił się setnie! Co z tym wspólnego ma Gwyneth Paltrow i jej domniemany kochanek? Czy rozmiar pupy Pippy Middleton to tylko bielizna z implantami pośladków? W studiu Dzień Dobry TVN plotki celnie wyłowił z medialnego gąszczu Jastrząb o sokolim wzroku!

  Wiele osób myślało, że Gwyneth Paltrow, po tym jak gruchnęła informacja o jej rozwodzie, zamknie się w domu i będzie przeżywała rozstanie z mężem. A tymczasem... Zobaczcie, co znalazła w internecie dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Występowała z Andrzejem Smolikiem, Renatą Przemyk, a także u boku Noviki, Marii Peszek, Pauliny Przybysz. Na scenie Dzień Dobry TVN Natalia Lubrano wykonała utwór "Dulskość”.

  Jennifer Connelly w filmie "Noe: Wybrany przez Boga" wciela się w rolę żony tytułowego bohatera. Czy można wypracować kompromis między obowiązkiem a miłością? Co jest istotne dla aktorki przy wyborze kolejnej roli?

  Jej prapradziadek mieszkał w Nowogrodzie, nazywał się Paltrowicz i był polskim rabinem! O najnowszej roli, miłości i godzeniu obowiązków rodzinnych z pracą na planie, na premierze filmu "Iron Man 3", z Gwyneth Paltrow rozmawiała Ania Wendzikowska.

  Gwyneth Paltrow zdradziła Annie Wendzikowskiej, że ma polskie korzenie. Jak nazywał się jej pradziadek i gdzie mieszkał? Ile czasu dziennie Gwyneth Paltrow poświęca na ćwiczenia? Całą rozmowę wyemitujemy w najbliższą niedzielę! Bądźcie z nami od 8:30!

  Miętowy to kolor ulubionych lodów Roberta Downey Jr. Iron Man i Sherlock Holmes - szalony i nieobliczalny hollywoodzki aktor powraca w swoim nowym wcieleniu. Stalowy człowiek znowu ratuje świat! Przy okazji londyńskiej premiery Anna Wendzikowska spotkała się z Robertem Downey Jr. Jak udało musię namowić Gwyneth Paltrow do udziału w filmie? Jaka jest różnica pomiędzy wizjonerem a szaleńcem?

  Pod koniec września hollywoodzka aktorka Gwyneth Paltrow skończy 40 lat. Gwiazda nie przejmuje się jednak upływem czasu i zaprzecza, jakoby nie była zadowolona ze swojego wieku. Czy nasi goście podzielają zdanie Gwyneth? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy: psychologa Piotra Mosaka, wokalistkę Wandę Kwietniewską oraz dziennikarkę Katarzynę Laskowską.