Gwiazdy

Jak Grażyna Wolszczak dba o urodę? "Kocham zabiegi. Uważam, że skórę trzeba cały czas pobudzać do działania"

Gwiazdy

Grażyna Wolszczak zachwyca urodą i dobrą formą. To zasługa wielu nawyków, które nabyła w dzieciństwie, ale także zabiegów pielęgnacyjnych. Co jest sekretem jej wyglądu? Aktorka zdradziła to w Dzień Dobry TVN.

Ćwiczenia i dieta Grażyny Wolszczak

Grażyna Wolszczak jest obecna w show-biznesie od wielu lat i cały czas może się pochwalić świetnym wyglądem. Choć twierdzi, że w pewnym wieku rozmiar zmienia się niepostrzeżenie, ona cały czas jest posiadaczką smukłej figury. Zawdzięcza to m.in. swojej mamie, która jako higienistka szkolna dużą wagę przywiązywała do zdrowego odżywiania.

- Potem okazało się, że to weszło mi w krew i sama zaczęłam zwracać na to uwagę - wyznała Grażyna Wolszczak.

Artystka stara się również regularnie ćwiczyć. Lubi wysiłek, a nawet późniejsze zakwasy, ponieważ wtedy czuje, że jej mięśnie pracują.

- Co drugi dzień staram się przynajmniej pół godziny poświęcić na takie intensywne wysiłki . (...) Czuję się wtedy mocarzem - że kieruję swoim życiem i mam je we własnych rękach. To naprawdę dobrze robi na moja psychikę - zdradziła aktorka.

Grażyna Wolszczak nie ukrywa, że korzysta również z zabiegów pielęgnacyjnych. Przez to, że pracuje w mediach, zdaje sobie bowiem sprawę, że uroda jest jej narzędziem pracy.

- Kocham zabiegi. Uważam, że tę skórę trzeba cały czas pobudzać do działania. (...) Nie widzę powodów, żeby się starzec wcześniej, jak można troszkę później . (...) Życie nie kończy się po 60-tce - dodała gwiazda "Na Wspólnej".

Grażyna Wolszczak w klinice Tazbir

By dbać o swoją urodę, aktorka regularnie odwiedza klinikę Tazbir. Tam specjaliści na bieżąco monitorują potrzeby sylwetki Grażyny Wolszczak i ustalają odpowiedni plan zabiegowy, po to, żeby cały czas czuła się dobrze we własnym ciele. Podczas realizacji materiału Dzień Dobry TVN artystka zdecydowała się na zabieg Emsculpt NEO.

- To jest technologia, która pomoże ci wzmocnić mięśnie, (...) wyrzeźbić je, będziesz mogła mieć ładniej zarysowany np. mięsień prosty brzucha czy mięśnie ramion - co jest bardzo ważne u kobiet - a jednocześnie sylwetka będzie wysmuklona i z delikatnym ubytkiem tkanki tłuszczowej - tłumaczyła aktorce dr Marta Tazbir.

Jest to opatentowana koncepcja połączonego zastosowania ogrzewania RF i pola magnetycznego, a także absolutna nowość. Takie urządzenie jest jedynie w jednym miejscu w Polsce, a w pięciu w całej Europie.

- Łączy w sobie dwie technologie: HIFEM+, która ma wymodelować i wyrzeźbić mięśnie, a także technologię RF, która ma spowodować redukcję tkanki tłuszczowej. Te dwie technologie połączone w jednym zabiegu dają efekt redukcji tkanki tłuszczowej na poziomie mniej więcej około 30 proc. - wyjaśniał ekspert BTL, Sławomir Sobusiak.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Reporter: Mateusz Jarosławski

Pozostałe wiadomości