Gwiazdy

Gal Gadot urodziła trzecie dziecko. "Szczęśliwa, wdzięczna i zmęczona"

Gwiazdy

x-news

Gal Gadot, filmowa Wonder Woman powitała na świecie swoje trzecie dziecko. Gwiazda radosną nowiną podzieliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Aktorka zdradziła również jakie imię wybrała dla najmłodszej pociechy.

Gal Gadot po raz trzeci została mamą

Gal Gadot międzynarodową sławę przyniosły występy w filmach Marvela, powitała na świecie swoje trzecie dziecko. Gwiazda podzieliła się z fanami uroczą, rodzinną fotografią, na której można zobaczyć 5-osobową rodzinę w komplecie. Obok Gal na zdjęciu widzimy jej męża, Yarona Varsano, oraz córki: 9-letnią Almę i 4-letnią Mayę. Najmłodsza z nich leży w ramionach siostry.

Moja słodka rodzina - napisała na Instagramie gwiazda. - Nie mogłabym być bardziej wdzięczna i szczęśliwa (i zmęczona). Wszyscy jesteśmy bardzo podekscytowani powitaniem Danielli w naszej rodzinie. Wszystkim przesyłam miłość i zdrowie - pozdrowiła obserwatorów.

Kim jest Yaron Varsano, mąż Gal Gadot

Yaron Varsano nie jest częścią świata show biznesu. Mąż Gal Gadot jest potentatem na rynku nieruchomości. W przeszłości wraz z bratem posiadał hotel w Tel Awiwie. W 2015 roku nieruchomość została sprzedana rosyjskiemu miliarderowi, Romanowi Abramowiczowi. Po transakcji na konto braci Varsano miało wpłynąć 26 mln dolarów.

Para poznała się w 2006 roku podczas imprezy na pustyni związanej z jogą i medycyną naturalną.

- Jest o 10 lat starszy ode mnie - wspominała Gal w wywiadzie dla Glamour. - Powiedział mi na naszej drugiej randce, że jest poważny i nie będzie czekał dłużej niż dwa lata, aby poprosić mnie o rękę - wyznała.

Dwa lata później Gal i Jaron wzięli ślub podczas prywatnej ceremonii w Tel Awiwie.

Zobacz wideo: Iwona i Reggie świętują 5. rocznicę ślubu

Zobacz też:

Ukochany Agnieszki Włodarczyk miał wypadek. Stracił przytomność. Jak się czuje? Mamy komentarz aktorki

Katarzyna Kolenda-Zaleska o pracy dziennikarza. "Jesteśmy tolerancyjni i uważam, że prawa człowieka są najistotniejsze"

Zofia Zborowska-Wrona aż rok przygotowywała się do ciąży. Przeszła długą drogę, żeby być mamą

Autor: Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości