Gwiazdy

Największe fryzjerskie wpadki gwiazd. "Był płacz, odwołałam wszystko i nie chciałam się pokazywać nigdzie"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Włos im z głowy nie spadnie, choć bywało różnie

Większość kobiet ma na swoim koncie przynajmniej jedną wizytę u fryzjera, która skończyła się klęską. Nasz reporter Mateusz Hładki pojawił się na otwarciu nowego salonu Marty Zawiślańskiej, która od lat współpracuje z gwiazdami. Jak wspominają swoje największe fryzjerskie wpadki?

Najgorsze metamorfozy gwiazd

Niemalże każdy zna to uczucie, kiedy schodząc z fotela fryzjerskiego, łzy napływają do oczy, a wściekłość bierze górę. Podobne doświadczenia mają nasze polskie gwiazdy, które nie zawsze trafiały w ręce profesjonalistów.

- Zdarzyła mi się taka klasyczna historia - poszłam podciąć końcówki, fryzjerka stwierdziła, że trzeba obciąć więcej. Wyszłam z włosami do ramion. Był płacz, odwołałam wszystko i nie chciałam się pokazywać nigdzie - zwierzyła się Angelika Mucha, blogerka modowa.

- Były sesje, gdzie chciano mi obciąć włosy na krótko i wiedziałam, że to może nie procentować na przyszłość w karierze. Był też sesje, gdzie wychodziłam z afro na głowie, trudno było poradzić sobie z tym w domu - dodała Edyta Zając, modelka.

Marta Zawiślańska, która o włosach gwiazd wie wszystko, zdaje sobie sprawę, jak trudno o zaufanie klienta.

- Nie tak łatwo uzyskać zaufanie gwiazd. Zwykli klienci często są bardziej wymagający. Z roku na rok jest coraz trudniej - mówiła stylistka fryzur.

Nastoletnie szaleństwa gwiazd

Młodość często oznacza szalone i średnio przemyślane decyzje. Nawet najlepiej ubranym dzisiaj gwiazdom zdarzyło się być ofiarą własnego eksperymentu modowego.

- Kiedy miałam 13 lat, przechodziłam etap punk rockowy, wygoliłam sobie włosy i zostawiłam pejsa, różowe pasemka. Miałam etap emo i nie chciałabym wrócić do niego w najbliższym czasie - wspominała Jessica Mercedes Kirschner, blogerka modowa.

- W liceum postanowiłam, że będę jasną blondynką. Poszłam do pierwszego lepszego fryzjera i nie wiem, co mi strzeliło do głowy, żeby bez żadnej rekomendacji pójść do kogokolwiek - dodała Natalia Klimas, aktorka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości