salon fryzjerski

  salon fryzjerski

  Julia Kamińska to aktorka, którą widzowie poznali w 2008 roku. Gwiazda wcieliła się wtedy w rolę Uli Cieplak, głównej bohaterki serialu "BrzydUla". Po długiej przerwie kultowa produkcja ponownie wróciła na ekrany telewizorów, a fani są zachwyceni. Mateusz Hładki postanowił porozmawiać z celebrytką na temat jej serialowej przemiany i życiowej metamorfozy. Jak się okazuje, gwiazda od 3 lat prowadzi swój własny biznes.

  Niektóre marzenia senne są niezwykle realistyczne, inne zaś zupełnie abstrakcyjne. Część osób śni codziennie, natomiast inne tylko sporadycznie albo wcale. Wizyta u fryzjera według sennika może być interpretowana na różne sposoby, wszystko zależy od kontekstu i okoliczności.

  W jutrzejszym odcinku "Ostrego cięcia" zobaczycie Annę Kalczyńską-Maciejowską, która odwiedzi salon fryzjerski w Raciążu, prowadzony przez dwoje młodych ludzi. Andrzej i Tomek stanął przed niezwykle trudnym zadaniem utemperowania niedojrzałych fryzjerów. Ostateczny werdykt o przyszłości salonu wyda prowadząca Dzień Dobry TVN Anna Kalczyńska, której włosy mogą być wyzwaniem dla każdego fryzjera. Nie możecie przegapić tego odcinka! Emisja 11 maja o godz. 22:00 w TTV.

  Krystyna, Maciej i Adam Piaseccy to fryzjerzy z tradycją. Kto pierwszy w ich rodzinie otworzył salon fryzjerski? Czy rodzina pracuje razem? Jakie zmiany dokonały się we fryzjerstwie? Co im sprawia największą satysfakcję? Państwo Piaseccy rozmawiali z reporterką Dzień Dobry TVN.

  Reni Jusis odwiedziła pierwszy w Polsce ekologiczny salon fryzjerski. Czym jest ekologiczne fryzjerstwo? Z jakich produktów korzystają fryzjerzy w salonie? Czy istnieją ekologiczne farby do włosów?

  Dzieci nie przepadają za wizytami u fryzjera, dlatego Katarzyna Rakoczy i Beata Jezierska postanowiły założyć salon fryzjerski tylko dla dzieci. Jakie mają metody na oswojenie małego dziecka z nożyczkami fryzjerskimi? Dlaczego w ich salonie mali klienci nie boją się fryzjerów?