Bajkowy salon fryzjerski w stylu Barbie i lalki naszych najmłodszych widzów pod studiem Dzień Dobry TVN

Autor:
Daria
Pacańska
Bajkowy salon fryzjerski

W niedzielę na rogu Hożej i Marszałkowskiej fryzjerzy Paweł i Mikołaj tworzyli bajkowe upięcia na głowach naszych najmłodszych widzów. Można było też przynosić ukochane Barbie i na antenie Dzień Dobry TVN opowiedzieć niesamowite historie z nimi związane.

Kraina Barbie pod studiem Dzień Dobry TVN

Pod studiem TVN stanął niesamowity salon piękności, w którym fryzjerzy wykonywali upięcia w stylu niezwykle popularnej na świecie lalki. Najmłodsi fani naszego programu chwalili się własnymi Barbie, a jedna z dziewczynek, Emma, przyniosła nawet domek.

- Dostałam go od Mikołaja - powiedziała dziewczynka i zaprosiła do wspólnej zabawy Magdalenę Bober, reporterkę Dzień Dobry TVN.

W tym samym czasie nieprzerwanie działał kącik fryzjerski. Upięcia były proste do wykonania, ale bardzo efektowne. - Jedyne, co musieliśmy zrobić, to wykonać dwie kitki, następnie zrobić dwa warkocze. Fryzura jest bardzo prosta i szybka, wystarczy tak naprawdę owinąć kitkę dookoła, użyć bardzo fajnej ozdoby, która wykończy nam całą fryzurę - powiedział stylista.

Lalki Barbie naszych widzów

Lalki Barbie przywołują nasze wspomnienia, a dla dzieci właśnie ta historia się tworzy. Dlatego najmłodsi przyszli pod studio Dzień Dobry TVN opowiedzieć, skąd pochodzą ich zabawki.

- To jest moja ulubiona lalka Barbie i pierwsza. To jest podróżniczka, tylko na dzisiaj ją przebrałam w taki komplecik. Dostałam ja, jak miałam jakieś trzy lata i poleciałam później z nią do Nowego Jorku i spędziłam tam z nią bardzo fajny czas - powiedziała Pola.

- To jest syrenka. Była ze mną w Grecji, kupiona w Grecji. Ją się moczy w wodzie - wyjaśniła Basia.

"Barbie" na player.pl

Mamy też dobrą wiadomość dla fanów tej lalki - film "Barbie", który zdobył serca widzów dosłownie na całym świecie, można już oglądać online. Największy hit filmowy tego roku trafił do Wypożyczalni Playera, która jest propozycją dla tych, którzy lubią oglądać najnowsze hity kinowe w zaciszu własnego domu z bliskimi. W ramach współpracy z najlepszymi globalnymi i lokalnymi dystrybutorami dostarcza przeboje filmowe prosto z kinowych ekranów. 

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości