Załóż róż i już. Stylistka radzi, jak nosić ten dziewczęcy kolor

Załóż róż i już
Źródło: Dzień Dobry TVN
Załóż róż i już
Załóż róż i już
Różowo nam
Różowo nam
Róż to niezwykle energetyczny kolor. Występuje w wielu odcieniach, dlatego każdy znajdzie barwę pasującą do swojej urody i charakteru. Z czym go łączyć i kiedy nosić? O tym w Dzień Dobry TVN mówiła stylistka Marta Pożarlik.

Z czym łączyć róż?

Róż to kolor, który można łączyć z wieloma innymi kolorami. Doskonale komponuje się z granatem, bielą, beżem, a nawet czernią. - Róż dodaje nam delikatności, dziewczęcości, romantyzmu - tłumaczyła Marta Pożarlik.

Ten kolor sprawdzi się także w trakcie oficjalnych wyjść. - Może pięknie wyglądać do biura. (...) Jeżeli mamy dress code w firmie i boimy się za dużo różu, to czasami wystarczą nam np. okulary - wyjaśniła stylistka.

Mocniejszym odcieniem różu jest magenta, która nadaje stylizacji modowy ton. W każdym przypadku możemy łączyć zestawy ze szpilkami, ale też z obuwiem sportowym.

Na jakie okazje sprawdzi się róż?

Okazuje się, że w jednej stylizacji można łączyć różne odcienie różu - w ten sposób tworzymy monochromatyczną stylizację. A w takich zestawieniach bez oporów możemy pojawić się np. na egzaminach czy rozmowach o pracę. Wystarczy wybrać stonowane dodatki.

Marta Pożarlik poleca na wieczorne imprezy wybrać magentę albo skorzystać jednak z kolorów, które są przeznaczone na wieczór. Warto jednak dobrze czuć się w danej stylizacji.

- Mierzmy wszystko. Wchodzimy do sklepu, mierzymy rzecz, jeżeli czujemy się w niej tak, że wzrastamy i czujemy się bosko to, to jest ten kolor - zaznaczyła nasza gościni.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz
Materiał promocyjny

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz