Natalia Klimas

  Natalia Klimas

  Natalia Klimas niedawno wróciła z wakacji. Wraz z mężem i córeczkami odpoczywała w Grecji. Po powrocie do kraju gwiazda podzieliła się swoimi spostrzeżeniami na temat podejścia Greków do dzieci. Aktorka nie ukrywa, że swoim zachowaniem zrobili na niej ogromne wrażenie i zaskarbili sobie jej sympatię. - Dziecko ma czuć się wolne, dziecko jest najcenniejszym skarbem, dziecko to świętość – napisała na swoim Instagramie. 

  Sezon branżowych imprez ruszył w pełni! W piątkowy wieczór 2 lipca w Sopocie odbył się event jednej z popularnych marek biżuteryjnych, na którym osoby znane z pierwszych stron gazet chętnie pozowały do zdjęć. Swoimi białymi stylizacjami pokazały, że monochromatyczne zestawy wcale nie muszą być nudne. Jak je urozmaicić? Oto rady redaktorki mody serwisu dziendobry.tvn.pl, Sabiny Zięby.

  Na warszawskim Starym Mokotowie, dzielnicy, która słynie ze starych kamienic i zielonych skwerów, mieszka Natalia Klimas, aktorka i córka znanej projektantki Joanny Klimas. Natalia zaprosiła dziennikarza Dzień Dobry TVN Mateusza Hładkiego do swojego mieszkania. Co zachwyciło go w tym wnętrzu? Z kim mieszka Natalia Klimas? I co jest sercem jej domu?

  Każdy marzy o idealnych wakacjach. O swoich powiedzieli w Dzień Dobry TVN: działacz sportowy Jarosław Bieniuk, aktorka Natalia Klimas i modelka Kamila Szczawińska. Jak według nich należy zaplanować wakacje z dziećmi? Co nasi goście myślą o wakacjach pod namiotem? Gdzie wyjadą w tym roku? Co lubią robić podczas urlopu?

  Uczestnikom drugiej edycji Małych Gigantów nie brakuje talentu, dzięki któremu w przyszłości mogą zostać gwiazdami. O tym, jak dziecięce marzenia mogą zaprowadzić do wielkiej kariery rozmawialiśmy z gośćmi Dzień Dobry TVN: Natalią Klimas, Pauliną Holtz i Łukaszem Zagrobelnym. Oni wiedzą to najlepiej, ponieważ ich przygoda ze sceną także sięga dziecięcych lat.

  Jakie magiczne momenty kojarzą się gwiazdom ze świętami Bożego Narodzenia? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to Edytę Herbuś, Michała Piróga, Natalię Klimas, Łukasza Jemioła, Sylwię Gliwę, Katarzynę Sokołowską, Karolinę Ferenstein-Kraśko i Kingę Rusin.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Zosię Ślotałę, Basię Kurdej Szatan, Natalię Siwiec, Paulinę Krupińską, Annę Nowak Ibisz, Izabellę Łukomską Pyżalską, Annę Wendzikowską, Julię Kamińską, Natalię Klimas, co robią, kiedy mają zły dzień. Czy mają jakieś sposoby na chandrę oraz przemęczenie?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska przyniosła do studia zdjęcia ze ślubu Kuby Wesolskiego. Jego wybranką została Agnieszka Szczurek. W ilu sukniach wystąpiła panna młoda? Czyjego projektu były to suknie? Jakie były niespodzianki, kto je przygotował i dla kogo?

  Co zaskoczyło Joannę Przetakiewicz w programie "Project Runway"? Jak jurorka ocenia uczestników programu? Czy jurorzy "Project Runway" spotykają się poza planem? Czy Joanna Przetakiewicz miała czas na stworzenie własnej kolekcji? Z projektantką i jurorką spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Mówią o nas, że jesteśmy pracowici, sympatyczni, gościnni, dowcipni, ale także smutni i lubimy narzekać. Czy Polacy to rzeczywiście najsmutniejszy naród na świecie? O tym, jak oceniają Polaków na tle innych narodów mówili w Dzień Dobry TVN fotograf Marcin Tyszka, mieszkający na co dzień w Hiszpanii, pisarka Zuzanna Głowacka, która urodziła się w Stanach Zjednoczonych i aktorka Natalia Klimas, która uczyła się w USA.

  Na słodkie, niedzielne śniadanie w towarzystwie Natalii Klimas i Mileny Suszyńskiej, kamerę Dzień Dobry TVN, zabrała Kinga Burzyńska. Jak aktorki odnajdują się w rolach, które grają w serialu "Sama słodycz"? Na serial zapraszamy w poniedziałki o 21.30!

  Natalia Klimas i Charles Daigneault przedstawili nam swoje kuchenne sposoby radzenia sobie z zimą. Zobaczcie ich przepisy na zupe marchewkową, zupę cebulową i Envolée de canard. Smacznego!

  Jaką biżuterię lubią gwiazdy? Jak ją wybierają? Czy ozdoby kupują same dla siebie, czy raczej je dostają? Czy dobierają biżuterię, tak by nie przyćmiła ich blasku? :) O tym, dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej, opowiedziały: Agnieszka Szulim, Natalia Klimas, Małgorzata Socha i Agnieszka Cegielska.