Gwiazdy

Enej zachwyca świąteczną piosenką. "Jedna z chwil" premierowo na scenie Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Enej w utworze “Jedna z chwil”
Enej w utworze “Jedna z chwil”Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Zespół Enej wraca z nowym świątecznym utworem. Grupa wystąpiła na scenie Dzień Dobry TVN z klimatyczną piosenką "Jedna z chwil", która wprowadzi wszystkich w bożonarodzeniowy nastrój. Jak Enej wypadł podczas występu na żywo?

Enej wystąpił na scenie Dzień Dobry TVN

Zespół Enej cieszy się niesłabnącą popularnością od ponad 10 lat. Grupę tworzy kilku przyjaciół, którzy doskonale się odnajdują nie tylko na scenie, ale przede wszystkim – we wspólnej koncertowej codzienności. Enej wystąpił na scenie Dzień Dobry TVN i wykonał swój najnowszy numer pod tytułem "Jedna z chwil". Energetyczny utwór promuje drugą już w dorobku zespołu płytę z bożonarodzeniowymi hitami.

Enej wraca z nową płytą

Enej swoje początki miał już w 2002 roku w Olsztynie, gdzie został założony przez braci Piotra i Pawła Sołoduchów oraz ich przyjaciela Łukasza Kojrysa. Kariera grupy nabrała rozpędu po występie na Przystanku Woodstock w 2010 roku. Od tamtej pory muzycy nie mogą narzekać na brak popularności. Dziś Enej może pochwalić się sześcioma albumami studyjnymi oraz najnowszą płytą z utworami świątecznymi.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: Michał Żebrowski

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości