Enej

  Enej

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Enej. Zespół, który przyzwyczaił nas do energetycznej muzyki, tym razem proponuje romantyczną balladę. Jak Wam się podoba piosenka "Zagubiony"?

  Dziś wieczorem zagrają dla WOŚP, a od samego rana odpowiadali na pytania widzów Dzień Dobry TVN na czacie. O co ich pytaliście? Na naszej scenie ze swoim hitem - "Tak smakuje życie" wystąpił zespół "Enej"!

  Enej to polski zespół grający muzykę folkową, ale w unowocześnionej wersji. Z członkami olsztyńskiego bandu spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska. Jak często muzycy odwiedzają rodzinne strony? I jak odpoczywają po koncertach?

  Na scenie Dzień Dobry TVN: Enej i ich najnowszy singiel promujący płytę "Paparanoja" - "Nie chcę spać". Piotr Sołoducha i Mirosław Ortyński rozmawiali też w Cafe TVN z Magdą Mołek oraz z naszymi widzami na czacie. Zobaczcie czego się dowiedzieliśmy!

  Sobota z Dzień Dobry TVN to niezwykli ludzie i wyjątkowe miejsca: prosto z Londynu - polski książę, jedyny w Europie złoty fortepian i osiemnastowieczna lodówka! A także: nie tylko o słynnym geście! Sprawdzamy, co teraz robi Władysław Kozakiewicz! W programie także: Wojciech Łuszczykiewicz kulinarnie i rodzinnie, a na naszym czacie i scenie - z wielką mocą – Enej! Bądźcie z nami od 8:30!