Gwiazdy

Emily Ratajkowski nago w ostatnim trymestrze ciąży. Odważne zdjęcia zaskoczyły internautów

Gwiazdy

Aktualizacja:
cover video/x-news

Emily Ratajkowski już wkrótce zostanie po raz pierwszy mamą. Modelka z niecierpliwością oczekuje narodzin malucha, co chętnie pokazuje w mediach społecznościowych. Jej Instagram obfituje w fotografie, na których podkreśla swój ciążowy brzuszek, jednak najnowsze z nich są naprawdę wyjątkowe. Gwiazda opublikowała bowiem ujęcia, na których pozuje nago.

Ciąża Emily Ratajkowski

Piękna modelka przez jakiś czas ukrywała swój stan, aż w końcu ujawniła to w październiku ubiegłego roku w wyjątkowej sesji dla "Vogue'a". Wówczas napisała również do magazynu specjalny esej, w którym wyznała, że nie określi płci swojej pociechy, dopóki nie skończy ona 18 lat .

- Gdy ja i mój mąż powiedzieliśmy znajomym, że spodziewamy się dziecka, niemal zawsze po gratulacjach padało pytanie: "czy wiesz, jakiej płci dziecko chciałabyś mieć?". Odpowiadamy, że nie będziemy tego wiedzieli aż do 18. roku życia, kiedy nasze dziecko samo nam to powie. Wszyscy się z tego śmiali. Ale jest w tym trochę prawdy, bo mowa o czymś więcej, niż genitaliach - nie wiemy przecież kto, a właściwie, co rośnie w moim brzuchu - stwierdziła Emily Ratajkowski.

Emily Ratajkowski - modelka w nagiej sesji w ostatnim trymestrze ciąży

Od tamtej pory modelka nieustannie publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia, na których widać jej stopniowo rosnący ciążowy brzuszek. Choć przygotowuje się do porodu, nie rezygnuje z bycia aktywną użytkowniczką Instagrama. Jej najnowsze zdjęcia szczególnie poruszyły internautów. Emily Ratajkowski bowiem zrzuciła ubrania i zapozowała fotografce Renell Medrano zupełnie nago.

Gwiazda dumnie odsłoniła nie tylko brzuch, ale całe ciało. Na zdjęciach ma rozpuszczone włosy, a jej sylwetkę oświetlają promienie zachodzącego słońca. Widać, że nie czuje się onieśmielona tym, jak teraz wygląda . Te intymne kadry pokazały, jak piękne może być ciało ciężarnej kobiety. Docenili to również internauci, którzy zasypali Emily lawiną komplementów. Pisali:

  • Piękna mama
  • Bóg jest kobietą
  • Wyglądasz niesamowicie

Zobacz wideo: Emily Ratajkowski jest w ciąży

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości