nagość

  nagość

  Sceny intymne dla wielu aktorów są bardzo trudne. Niektórzy mają z nimi na tyle traumatyczne przeżycia, że w ogóle przestają je grać. Dlatego, aby praca na pranie była łatwiejsza i ekipa nie przekraczała pewnych granic coraz częściej zatrudnia się tzw. koordynatorów scen intymnych. Na czym polega ich praca? Na ten temat w Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z Martą Łachacz oraz Katarzyną Szustow, które wykonują ten zawód.

  Marianna Schreiber jest jedną z najgłośniejszych uczestniczek nowej edycji programu Top Model. Wszystko ze względu na jej męża, Łukasza Schreibera, który jest ministrem w rządzie PiS. Kobieta musiała także tłumaczyć się w mediach z homofobicznych wypowiedzi, których dopuściła się w przeszłości. Teraz próbuje zaistnieć w sieci. Nagie zdjęcie Marianny wywołało niemałe zamieszanie.

  Julia Wieniawa zamieściła na instagramowym koncie zdjęcia topless, które niosą za sobą ważne przesłanie. 22-letnia aktorka nawiązała bowiem do ruchu body positive. – Ale cudo – skomentowała post jedna z internautek.

  Nagość przy dziecku to kwestia niezmiennie nurtująca rodziców. Temat jest szeroko komentowany w mediach społecznościowych. Do jakiego wieku pociechy wypada się z nim kąpać? O tym, jak nagie ciało rodzica wpływa na rozwój najmłodszych w Dzień Dobry TVN opowiedziała psycholożka, Karolina Dziadkiewicz.

  Maja Sablewska cieszy się smukłą i zgrabną sylwetką, którą chętnie pokazuje w mediach społecznościowych. Na Instagramie często można zobaczyć fotografie, na których odsłania spore fragmenty swojego ciała. Teraz stylistka poszła jednak o krok dalej i opublikowała zdjęcie bez stanika.

  Choć "Playboy" w Polsce nie jest już wydawany, na świecie magazyn ma się jeszcze całkiem dobrze i cieszy się ogromną popularnością. Kobiety zdobiące okładki pisma stają się gwiazdami, a panowie kolekcjonują poszczególne wydania. Niektóre z nich przechodziły do historii. Teraz do tego grona dołączył najnowszy numer "Playboy Mexico". Po raz pierwszy bowiem magazyn pokazał na okładce kobietę trans.

  Joanna Koroniewska od lat zachwyca zgrabną sylwetką, choć sama mówi: "Nie uważam, że moja figura jest jakaś wyjątkowa". Jednak nie da się ukryć - jest szczupła oraz wysportowana, a swoje wdzięki często prezentuje w mediach społecznościowych. Teraz okazuje się, że miała propozycje pokazania tego szerszej grupie odbiorców... Dlaczego nie zgodziła się na sesję w "Playboyu"?

  Duńczycy zrealizowali nowe show, w którym dzieci w wieku od 11 do 13 lat mają okazję zadawać pytania nagim dorosłym. Celem audycji jest uświadomienie nastolatków, że to, co widzą w Internecie, często nie oddaje prawdziwej rzeczywistości, a ciała dorosłych ludzi są dalekie od perfekcji. Show wywołało jednak wiele kontrowersji. Jak traktować nagość rodziców i dzieci? O tym rozmawialiśmy z psycholog Magdaleną Chorzewską oraz blogerką Justyną Kozłowską.