Gwiazdy

Edyta Pazura pochwaliła się wysprzątaną kuchnią. Internauci zachwyceni: "Jaki biały raj"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Tomasz Urbanek/East News

Edyta Pazura chętnie pokazuje w sieci, jak mieszka. Ostatnio żona aktora zaprosiła internautów do kuchni. Wnętrze zdecydowanie przypadło do gustu obserwatorom blogerki. Ich uwadze nie uszedł też panujący w pomieszczeniu pedantyczny porządek.

Edyta Pazura jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Żona aktora chętnie dzieli się w sieci swoją codziennością - zdradza kulisy macierzyństwa, a przy okazji pokazuje zdjęcia z domowego zacisza. Tym razem mama Amelii, Rity i Antoniego pokazała, jak wygląda kuchnia w ich domu.

Edyta Pazura pokazała kuchnię - cała na biało

Edyta Pazura na co dzień spełnia się między innymi jako menedżerka swojego męża Cezarego oraz blogerka. Na stronie internetowej dzieli się przemyśleniami na temat wychowywania trójki dzieci, ale nie tylko. Ostatnio zaprosiła internautów do kuchni, a przy okazji udzieliła kilku rad dotyczących urządzania wnętrz.

Boczna zabudowa kuchni to nie tylko celowy efekt wizualny, ale przede wszystkim osłona przed wydostawaniem się przykrych aromatów na cały dom. Odpowiednio podłączony okap oraz osłona z zabudowy kuchennej daje niesamowite efekty, chociaż jestem zdania, że zawsze mogłoby być jeszcze lepiej. Jeżeli kiedykolwiek zdecydujecie się na takie rozwiązanie jak ja, pamiętajcie, aby odpowiednio zabezpieczyć boczne ściany zabudowy od strony kuchenki. Ja postawiłam na osłonę szkłem i jestem bardzo zadowolona

- czytamy na blogu "Just Keep Living".

Edyta Pazura pozuje w kuchni

Jak widać na zdjęciu, które pojawiło się na instagramowym profilu Edyty Pazury, w kuchni dominuje biel. Kontrastują z nią złote uchwyty oraz posadzkowe płytki przedstawiające szary wzór. Na potrzeby fotki blogerka wybrała stylizację utrzymaną w jasnych kolorach.

Internautom spodobało się kuchnia w domu Pazurów, o czym od razu dali znać w komentarzach.

- Doceniam pedantyczny porządek. Lubię to - zachwala jedna z internautek.

- Jaki biały raj - dodaje inna.

Podobają Wam się wnętrza utrzymane w takim stylu?

Edyta Pazura o podstępnej depresji

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości