Gwiazdy

Cezary Pazura pokazał gotującą w skąpym stroju żonę. "Oprócz wyżerki na talerzu jeszcze uczta dla oka"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Cezary Pazura, Edyta Pazura
Bartosz Krupa/East News

Cezary i Edyta Pazurowie są ze sobą już od 13 lat, a wyrazy swojej miłości dają również w mediach społecznościowych. Nie inaczej było w weekend, gdy aktor skomplementował w poście zdolności kulinarne swojej żony i to, jak się prezentowała.

Cezary Pazura chwali żonę

Edyta i Cezary Pazurowie nigdy nie ukrywali, jak silne uczucie ich łączy. Małżonkowie na każdym kroku pokazują sobie wzajemne wsparcie oraz nie szczędzą sobie ciepłych słów i gestów.

Również na profilach instagramowych dzielą się z internautami swoim szczęściem i codziennością. W ostatnim poście aktor postanowił pochwalić się żoną przygotowującą niedzielny obiad. Uwagę zwrócił nie tylko na umiejętności kulinarne Edyty Pazury, lecz także na to, jak prezentowała się w kuchni. Jego ukochana postawiła na skąpy strój podkreślający jej zgrabną, szczupłą sylwetkę.

Lubię Jej niedzielne gotowanie! Oprócz wyżerki na talerzu jeszcze uczta dla oka. Było smacznie jak zwykle Edytko?❤️?

- napisał Cezary Pazura.

Edyta Pazura w skąpym stroju

Opublikowane przez Cezarego Pazurę zdjęcie spotkało się z odzewem internautów. Komentujący w pochlebnych słowach wyrażali się na temat jego żony. Wśród nich była między innymi Agata Rubik.

Taka kucharka to Skarb! Domyślam się, że talerze wylizane do ostatniego okruszka! ????

- napisała.

Tak mówi kochający mąż ale tez oczywiście ma ten mąż co podziwiać ?❤️

Takie „gotowanie z Pazurem” ??

Piękna żona ?

- wybrzmiało również pod postem

Cezary i Edyta Pazurowie

W tym roku minęło już 13 lat od momentu, kiedy Cezary Pazura poznał swoją żonę w pociągu. On miał 45 lat, Edyta raptem 19 i niektórzy nie wróżyli niczego dobrego ich związkowi. Oni jednak na przekór wszystkim stworzyli pełną ciepła i uczuć relację, podkreślając, że była to dla nich miłość od pierwszego wejrzenia.

Dzisiaj cieszę się, że nie daliśmy zwyciężyć kłamstwom, pomówieniom, szantażom...

- pisała we wrześniu ubiegłego roku Edyta.

Od 11 lat tworzą szczęśliwe i kochające się małżeństwo i doczekali się trojga dzieci: Amelii, Antoniego i Rity.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Zło rodzi zło, przemoc rodzi przemoc, nienawiść rodzi nienawiść... Prawie trzynaście lat temu stanęłam przed wyborem swojej życiowej drogi. Wiedziałam, że będzie ciężko. Weszłam w związek nieszablonowy, odbiegający od przyjętej powszechnie reguły budowania relacji kobieta-mężczyzna już od czasów liceum. Ponadto stworzyliśmy związek, który nie wpisuje się w tradycje polskiego obrazu potencjalnych reklamodawców. Zawsze jednak szłam pod prąd, a dzisiaj cieszę się, że nie daliśmy zwyciężyć kłamstwom, pomówieniom,szantażom... Stworzyliśmy swój własny azyl, pełny miłością i dobra. Dlaczego to wszystko piszę? Bo otrzymuje od Was pełno wiadomości o krzywdach i pochopnych ocenach osób trzecich które Was spotkały. Cóż można napisać więcej?! Życie :) Dlatego dołączam piosenkę, która śpiewaliśmy na naszej 10 rocznicy ślubu. Niech obudzi w Was optymizm i nadzieję, że miłość umiera ostatnia. Pamiętajcie, że budowanie granic tworzy dystans pomiędzy ludzkimi relacjami, lecz nieumiejętnie stawianie barykad- te relacje zabija na zawsze. Świat nie jest czarno-biały, tylko kolorowy i niejednoznaczny. Jeśli zaakceptujemy każdego taki jakim jest, stworzymy mnóstwo pięknych i wartościowych relacji ?? Żyjmy swoim życiem i dajmy żyć innym ?✊? Jaka jest recepta? Nie ma takiej :) Jednak jestem zdania, że zawsze trzeba umieć bronić swoich wyborów. Kiedyś ktoś przy stole chciał być dla mnie złośliwy i powiedział; „ale Ci się udało spotkać Pazurę w tym pociągu” Odłożyłam sztućce, popatrzyłam głęboko w oczy tej osobie i odpowiedziałam „Nie... To Czarek miał szczęście, że wsiadł do odpowiedniego pociągu...” Broń swoich racji ✊???? #wolnoscwyboru

Post udostępniony przez ✨????? ??????-?????????????? (@edyta_pazura)

Zobacz także:

Agnieszka Radwańska urodziła. Szczęśliwą nowinę przekazał jej mąż. Pokazał też zdjęcie dziecka

Anna Czartoryska-Niemczycka wspomina, jak poznała swojego męża. To była miłość od drugiego wejrzenia

Córka Joanny Krupy rozpieszczana przez jurorów Top Model. Co dał jej Dawid Woliński? "Bardzo miło przyjęli ją wujkowie"

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości