Gwiazdy

Długi weekend oczami gwiazd. Jak wolny czas spędzają polscy celebryci?

Gwiazdy

Długi weekend trwa w najlepsze, a piękna pogoda sprzyja wypoczynkowi na łonie natury. Jak ten czas spędzają gwiazdy polskiego show-biznesu? Niektóre z nich łapią promienie słoneczne w ogrodzie, inne postawiły na nieco bardziej szalony i aktywny urlop.

Kasia Zielińska na polanie

W tym roku wakacje za granicą nie należą do najlepszych pomysłów. Z tego względu gwiazdy postanowiły wyruszyć w podróż po pięknych zakamarkach Polski. Katarzyna Zielińska wybrała tereny, które zna najlepiej, mianowicie góry. Aktorka na Instagramie opublikowała zdjęcie i przyznała, że choć kocha Bali i uwielbia Nowy Jork, to najbardziej miłuje sądeckie widoki.

Agnieszka Radwańska nad morzem

Agnieszka Radwańska w stanie błogosławionym pojechała nad morze zaczerpnąć trochę zdrowego jodu. W mediach społecznościowych pokazała urocze zdjęcie. Polska tenisistka na tle morza pozuje ze sporym brzuszkiem. Trzeba przyznać, że ciąża jej służy.

Joanna Moro stawia na naturę

Joanna Moro w sieci przyznała, że istotne są chwile. Nieważne gdzie, ważne z kim. Aktorka błogi i wolny czas spędza w ogrodzie w towarzystwie córek. Jak napisała, jako rodzice dajemy dzieciom to, co mamy najcenniejsze, one zaś dają nam niesamowitą moc i siłę.

Rafał i Marcin Mroczowie

Jak na szalonych bliźniaków przystało, aktorzy postanowili wolny czas spędzić aktywnie. Rafał wybrał wycieczkę rowerową, a Marcin pokusił się o lot szybowcem nad Tatrami. Na Instagramie podzielił się wrażeniami i podsumował, że choć było to niesamowite wyzwanie, warto było przełamać lęk, by wzbić się ponad góry i zobaczyć piękne widoki.

Lara Gessler wyjazd za Warszawę

Lara Gessler także pełną para rozpoczęła długi weekend. W mediach społecznościowych opublikowała zdjęcia z warszawskiego balkonu i dodała, że wkrótce wybiera się w piękne miejsce. Ostatecznie wraz z partnerem wyjechała do pensjonatu w Skierniewicach.

Zofia Zborowska wraca do golfa

Zofia Zborowska po latach wróciła do golfa. W męskim towarzystwie aktorka spędzała miło wolny dzień. Choć jak przyznaje, poszło jej przyzwoicie, najważniejsze, że było śmiesznie.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości