Marcin Mroczek

  Marlena Muranowicz i Marcin Mroczek świętowali kolejną rocznicę zawarcia związku małzeńskiego. Z tej okazji żona aktora postanowiła sprawdzić, czy mieści się jeszcze w swoją suknię ślubną. Zdjęcie pary w weselnych stylizacjach zachwyciło fanów.

  27 sierpnia obchodzony jest Dzień Spieczonego Bliźniaka, a 19 maja Ogólnopolski Dzień Bliźniąt. W naszym show-biznesie jest kilka gwiazd, które mogą pochwalić się bliźniaczym rodzeństwem. W wielu przypadkach wspólnie podbijają salony.

  Długi weekend trwa w najlepsze, a piękna pogoda sprzyja wypoczynkowi na łonie natury. Jak ten czas spędzają gwiazdy polskiego show-biznesu? Niektóre z nich łapią promienie słoneczne w ogrodzie, inne postawiły na nieco bardziej szalony i aktywny urlop.

  Tegoroczne wakacje będą inne niż dotychczas. Nie możemy wyjechać z Polski, ale to nie znaczy, że nie możemy zwiedzać. Rusza akcja #urlopwkraju, która pokaże piękne miejsca na naszej mapie. Dokąd wybierze się aktor Marcin Mroczek z rodziną?

  19 maja przypada Ogólnopolski Dzień Bliźniąt. Z tej okazji porozmawialiśmy z jednymi z najbardziej rozpoznawalnych braci polskiego show-biznesu, Marcinem i Rafałem Mroczkami. Jak przez lata zmieniali się aktorzy, co ich łączy, a co dzieli?

  Podobno bliźnięta łączy wyjątkowa więź. Czy tak jest rzeczywiście? Zapytaliśmy o to gości Dzień Dobry TVN: Pawła "Trybsona" Trybałę i jego bliźniaka Aleksandra, Marcina Mroczka oraz Adama Zdrójkowskiego i jego bliźniaka Jakuba. Czy byli ubierani przez rodziców w podobne ubrania? Mieli zabawne sytuacje, kiedy ich mylono? Podobają im się te same dziewczyny? Bywają o siebie zazdrośni? Wyobrażają sobie życie bez brata?