Gwiazdy

Dawid Tyszkowski na scenie Dzień Dobry TVN z utworem "Koszulka"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Dawid Tyszkowski w utworze "Koszulka"
Dawid Tyszkowski w utworze "Koszulka" Dzień Dobry TVN
wideo 2/19

Dawid Tyszkowski od dziecka wiązał przyszłość z muzyką. "Koszulka" to jego debiutancki singiel, który już podbił serwisy streamingowe i stacje radiowe. Teraz artysta zaprezentował go również na scenie Dzień Dobry TVN.

Dawid Tyszkowski "Koszulka"

Dawid Tyszkowski z muzyką związany jest od najmłodszych lat. Dzisiaj tworzy niezwykle dojrzałe, pełne emocji teksty. Na scenie zawsze występuje z gitarą, bez niej nie wyobraża sobie pracy. Jest jego inspiracją. Kiedy ma instrument w dłoniach, pomysły wpadają mu do głowy błyskawicznie.

Jego utwory powstają na podstawie tego, co czuje i słyszy. Nie zamyka się na jeden gatunek muzyczny, cały czas eksperymentuje. Sam pisze teksty i komponuje.

Debiutancki singiel "Koszulka"

"Koszulka" to debiutancki singiel młodego artysty. Został wydany pod koniec kwietnia tego roku. Podbił serwisy streamingowe i stacje radiowe. To połączenie głębokiego i charakterystycznego wokalu z doskonałym, świeżym brzmieniem.

W czerwcu Tyszkowski wydał debiutancką EPkę pod tytułem "Nadal nie śpię". Na płycie znajdziemy pięć pełnych emocji tekstów połączonych z ciekawymi brzmieniami. Nad produkcją czuwał Patrick The Pan.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości