Sara James o finale w amerykańskim Mam Talent. Czy chce porzucić szkołę dla kariery w USA?

Źródło: Dzień Dobry TVN
Sara James w finale amerykańskiego "Mam Talent!"
Sara James w finale amerykańskiego "Mam Talent!"
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Dzień Polskiej Muzyki
Dzień Polskiej Muzyki
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Muzyka inspirowana naturą
Muzyka inspirowana naturą
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Jej sukcesem od kilku miesięcy żyje cała Polska. Sara James, czyli 14-letnia utalentowana wokalistka pojechała do Stanów Zjednoczonych, by wziąć udział w amerykańskiej wersji Mam Talent. Tam bardzo szybko urzekła jurorów, a już 13 września powalczy w finale o główną nagrodę. Jak się czuje oraz jak wyglądają przygotowania? O tym artystka opowiedziała Gabi Drzewieckiej.

Sara James – wielki talent i światowa kariera

O tej Polce już jest głośno, a będzie jeszcze głośniej, bowiem Sara James ma nie tylko ogromny talent, ale także wie, czego chce od życia. Choć ma zaledwie 14 lat, dojrzała i świadoma swoich zalet, wykorzystuje je na każdym kroku. A my dumnie przyglądamy się jej sukcesom. Kilka miesięcy temu media obiegła informacja, że występ Sary w amerykańskim Mam Talent okazał się tak dobry, że został nagrodzony Złotym Przyciskiem przez przewodniczącego jury, Simona Cowella. To wydarzenia dało jej przepustkę do półfinałów. Tam również młoda Polska nie zawiodła publiczności i fanów. Na scenie zaprezentowała piosenkę Eltona Johna i decyzją telewidzów zakwalifikowała się do rywalizacji o główną nagrodę. Pojawiły się nawet głosy, że młoda wokalistka zaśpiewałaś tę piosnkę lepiej niż sam Elton.

- Dziękuję bardzo, jestem zaszczycona. Dziękuje każdej osobie za każdy głos – powiedziała Sara James.

Do finału zostało niewiele czasu. Ten odbędzie się już 13 września. Jak wyglądają przygotowania?

- Codziennie są próby, dużo się dzieje i cały czas pracujemy – wyjaśniła młoda wokalistka. A następnie dodała, że jeszcze nie dopuszcza do siebie myśli, że może wygrać cały program. Póki co, skupia się na tym co tu i teraz i robi wszystko, aby wypaść jak najlepiej. - Trzymam się planu, najpierw finał i chcę zrobić wszystko, żeby być z siebie dumna. Potem zobaczymy. Chcielibyśmy już bardzo skończyć płytę, bo też to się przeciąga. Na pewno zrobimy jakąś trasę, dużo rzeczy jest do zrobienia. Żyję szczęśliwym życiem – powiedziała.

Sara James o łączeniu kariery z edukacją

Wokalistka otwarcie przyznaje, że jej dom i szkoła są w Polsce, dlatego właśnie zaraz po finale wraca do kraju. Już teraz między próbami a odpoczynkiem uczestniczy w lekcjach online i dzielnie wypełnia wszystkie obowiązki.

Na koniec młodziutka wokalistka zdradziła, jaki jest jej przepis na sukces i przetrwanie w pięknym, ale jednocześnie trudnym świecie show-biznesu.

Na pewno nie możemy się poddawać, bo będzie masa ludzi, którzy na naszej drodze powiedzą nam "nie, nie nadajesz się" albo będzie dużo osób, które mówią dużo a same nic nie robią. Trzeba iść po swoje, słuchać się serducha, być szczerym w tym wszystkim i otaczać się cudownymi osobami. Tego się trzymam. Iść po swoje i się nie poddawać, bo życie nie jest proste
- podumowała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Reporter: Katarzyna Chętnik, Gabi Drzewiecka

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości