talent

    talent

    W minioną sobotę, 20 listopada, odbył się czwarty i ostatni półfinał programu "Mam Talent". Tym samym poznaliśmy już wszystkich twórców, którzy za tydzień zmierzą się ze sobą w wielkim finale. Wśród nich są grupa taneczna Baila Stars oraz akrobatyczny duet Duo Eyal & Julia. Czy spodziewali się wygranej? Czy mają już pomysł na finał? Dowiecie się tego z naszej rozmowy.

    Talent kojarzony jest często z jakąś konkretną umiejętnością, np. szyciem, malowaniem lub gotowaniem. Zazdrościmy ich innym, szczególnie teraz, gdy wiele osób musi szukać innej pracy. Okazuje się, że pod słowem "talent" kryje się jednak znacznie więcej, niż dotychczas myśleliśmy. Coach i trenerka budowania pewności siebie, Malwina Faliszewska, opowiedziała naszym widzom, jak go w sobie znaleźć.

    Emilia Nowak, Patryk Niekłań i Francois Martineau swoimi występami w "Mam Talent" oczarowali jurorów. Cała trójka awansowała już do półfinału programu dzięki "Złotemu przyciskowi". Jak czują się po tym wyróżnieniu? Naszym gościem był dziś także Agustin Egurrola. Co powoduje, że juror wie kiedy użyć tego przycisku. Mam Talent w każdą sobotę o 20.00 w TVN! Zapraszamy.

    Dawid Janczyk: "To coś jak.... magnes. U mnie jedno piwo to jest jakby zastrzyk, który idzie dalej, jak bomba. Tego samego dnia musi być 2, 3, 4, 5... ćwiartka". Był nadzieją polskiej piłki nożnej. Biły się o niego najlepsze europejskie kluby. Pierwszy milion dolarów zarobił w wieku ... 20 lat. Niestety przegrał z alkoholem. O zmarnowanym, wybitnym talencie piłkarskim i alkoholu w sporcie rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Piotrem Dobrowolskim, dziennikarzem i współautorem książki o Dawidzie oraz z Katarzyną Selwant - psychologiem sportu.