Gwiazdy

Aleksandra Adamska o roli w "Skazanej". "Odważałam się na bardzo dużo rzeczy"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Skazana, czyli serial zza krat więziennych

"Skazana" to wielki hit na Playerze, teraz będzie można zobaczyć pierwszy sezon także w TVN. W studiu Dzień Dobry TVN aktorka Aleksandra Adamska opowiedziała o kulisach powstawania serialu. Jak wspomina rolę Pati?

Aleksandra Adamska o "Skazanej"

Aleksandra Adamska opowiedziała o tym, jak powstała postać, którą odgrywa, czyli Pati. Aktorka już wcześniej pracowała z reżyserem i to on chciał zaprosić ją na casting.

Seriale

Serial z genialnym introwertykiem w roli głównej
Serial z genialnym introwertykiem w roli głównejDzień Dobry TVN
wideo 2/12

- Zarząd TVN-u powiedział: "oczywiście, Ola Adamska fajna, ale jakaś taka za ładna i za romantyczna do tej całej konwencji" - relacjonowała aktorka. - Dostałam dwie sceny do nagrania. Wtedy to były czasy pandemiczne, więc więcej castingów realizowało się poprzez self-tape, czyli samemu w domu nagrywając sceny - dodała.

Aktorka zaczesała włosy do tyłu na oliwkę, zrobiła sobie zmiany skórne szminką, cienie pod oczami i nagrała dwuminutową wizytówkę już w roli Pati. Kiedy reżyser Bartosz Konopka zobaczył nagranie, powiedział: "mamy już Pati".

"Skazana". Jak powstawała postać Pati?

Kiedy Aleksandra Adamska dostała informację o castingu, mocno poczuła, że Pati ma być taka, jak przedstawiła ją w nagraniu self-tape. Jednak, jak wspomina, tamta kreacja różni się nieco od tej, którą widzowie zobaczyli na ekranach.

- Na pewno dokładając klocuszki, ona gdzieś po prostu przepłynęła przeze mnie i była we mnie. Odważałam się na bardzo dużo rzeczy w związku z nią - przyznała aktorka.

"Skazana" - gdzie i kiedy oglądać serial

Serial "Skazana" można oglądać w środy o godz. 21:35 w TVN.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości