tvn player

  tvn player

  17 sierpnia 2021 r. rozpoczął się Top Of The Top Sopot Festival. Widzowie TVN mają okazję uczestniczyć w wielkim święcie muzyki i dobrej zabawie, oglądając transmisję z wydarzenia na antenie stacji oraz w serwisie Player. Z tego powodu na kilka dni wstrzymana została emisja serialu "Na Wspólnej". Miłośnicy produkcji nie mają jednak powodów do obaw, już wkrótce znów będą mogli śledzić losy ulubionych bohaterów.

  W 1953 roku sir Edmund Hillary i Tenzing Norgay okryli się chwałą, dokonując czegoś, co do tej pory nie udało się nikomu – zdobyli Mount Everest. Ich nazwiska przeszły do historii. Hillary obecnie uznawany jest za jednego z najbardziej wpływowych ludzi XX wieku. Co, jeśli to jednak nie oni w rzeczywistości jako pierwsi dotarli na słynny szczyt, a zupełnie inny duet odkrywców dokonał tego przełomowego wyczynu? Czy historycy mogli się aż tak pomylić? "Największa tajemnica Mount Everest" to najnowszy dokument discovery+ Originals.

  Ta wiadomość z całą pewnością ucieszy fanów przygód mecenas Chyłki. Będą oni mogli wcześniej obejrzeć pierwszy odcinek trzeciej serii popularnego serialu z Magdaleną Cielecką w roli głównej. Specjalny, przedpremierowy i darmowy pokaz "Chyłki-Rewizja" odbędzie się w sobotę 3 października na Player.pl. Wystarczy mieć tylko specjalny kod. Zobacz, jak go uzyskać.

  Tomasz Adamek - znakomity polski pięściarz, były mistrz świata wagi półciężkiej dostał wyjątkowe odznaczenie. Jakie? Bokserowi towarzyszył nasz reporter Marcin Sawicki.

  Wczoraj, w serwisie TVN player, ukazały sie nowe odcinki „Julii”, można je obejrzeć jedynie w internecie! Jak potoczą się losy bohaterów oraz dlaczego nagrano tylko 10 odcinków? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Julię Rosnowską oraz Michała Lewandowskiego.

  Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich tych, którzy kochają seriale medyczne! Na antenie TVN pojawi się nowy serial "Lekarze", w którym gra m.in. Magdalena Różczka. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska spotkała się z aktorką w Toruniu, gdzie toczy się akcja serialu "Lekarze."