Gwiazdy

Magiczny dom iluzjonisty z "Mam Talent". "5 kuchni, chyba 13 łazienek, 54 pomieszczenia"

Gwiazdy

Autor:
Patrycja
Sibilska
Reporter:
Miłka Fijałkowska
Magiczny dom iluzjonisty
Magiczny dom iluzjonisty Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Marcin Muszyński to jeden z najbardziej utalentowanych iluzjonistów w Polsce, finalista programu "Mam Talent", emitowanego na antenie stacji TVN. Jego pokazy to nie tylko prezentacja sztuczek, ale zjawiskowe show z magiczną atmosferą, która wypełnia także dom artysty.

Marcin Muszyński - finalista programu "Mam Talent"

W programie "Mam Talent" Marcin Muszyński wraz z żoną Eweliną oczarowali w dosłownym tego słowa znaczeniu zarówno publiczność, widzów, jak i jury telewizyjnego show. W ich profesjonalnym pokazie nie brakowało: lewitującej asystentki czy spektakularnego przecięcia iluzjonisty na pół, po którym odcięte nogi same odjeżdżały na rowerze. Małżeństwo tworzy swą magiczną opowieść, nie tylko na scenie, bo także ich dom to najprawdziwszy zaczarowany pałac.

- Wszystkie realizacje dziwne, jak zegar słoneczny u góry, jak szklany dach, jak całe spa, czy sufity w różnych barwnych, bardzo wyimaginowanych obrazach to jest właśnie nasza fantazja magiczna - mówi z uśmiechem, prezentując dom Marcin Muszyński. - Staraliśmy się przede wszystkim, by stworzyć w domu taką oazę relaksu, spokoju - wyjaśnia Ewelina Muszyńska.

Dom małżeństwa zajmuje 1300 m kw. powierzchni, w której zadbano o każdy detal wykończenia. Ale to nie wszystko. - Jest jeszcze dom gościnny, który ma 200 metrów i to jest 5 kuchni, chyba 13 łazienek, 54 pomieszczenia - opisuje posiadłość iluzjonista. - Drzwi wejściowe do naszego domu stworzył niezwykły artysta, którego odnaleźliśmy w Shanghaju. Ważą blisko pół tony - opowiada Ewelina. W jednym z pomieszczeń znajduje się prywatne muzeum iluzji i magii, w którym para przechowuje między innymi rekwizyty użyte w programie "Mam Talent".

Maciej Muszyński - rodzina

Iluzjonista od 17 lat tworzy szczęśliwą rodzinę z żoną Eweliną i ich czterema córkami. - Mamy przecudowny związek. Żyjemy razem non stop, 24 godziny i jest wspaniale. Nie wyobrażam sobie wyjazdu gdziekolwiek bez Ewelinki - mówi szczęśliwy artysta. - Mimo tego, że jesteśmy już tak długo razem, gdzie ciężko się już wzajemnie zaskoczyć, Marcinkowi przy jego wyobraźni, magicznej wyobraźni to się udaje - dodaje żona magika.

- Naszym mottem życiowym jest to, żeby się uśmiechać, żeby żyć i dzień zaczynać uśmiechem, bo wtedy życie jest piękniejsze. Życie może być piękniejsze, jeżeli sami je ubarwimy naszą fantazją, wyobraźnią. Nie zamykajmy naszego umysłu - radzi najpopularniejszy polski iluzjonista.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Patrycja Sibilska

Reporter: Miłka Fijałkowska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości