iluzjonista

  iluzjonista

  David Copperfield został pozwany przez jednego z widzów, który twierdzi, że podczas widowiska magika doznał uszczerbku na zdrowiu. Sąd w Las Vegas zażądał, by słynny iluzjonista wyjaśnił szczegóły sztuczki, w której wziął udział poszkodowany mężczyzna. Prawnikom Copperfielda nie udało się utajnić procesu. O komentarz do tej sprawy poprosiliśmy gościa Dzień Dobry TVN: iluzjonistę Piotra Denisiuka. Czy według niego upublicznienie sekretów Copperfielda to początek jego końca? Nasz gość pokazał w studiu dwie sztuczki magiczne. Czy Piotr Kraśko i Marcin Meller odkryli, jak je wykonał? :)

  Iluzjonista Piotr Denisiuk i kobieta obdarzona niesamowitym głosem Magdalena Anders wygrali półfinałowe docinki "Mam Talent!", w związku z czym zobaczymy ich w finale programu. Jak Piotr złapał bakcyla na robienie sztuczek? Czy wykorzystał je kiedyś do realizacji niecnych planów? Czy zajmuje się czymś poza robieniem sztuczek? A Magdalena? Kto namówił ją do udziału w "Mam Talent!"? I jak wyglądała jej przeszłość muzyczna? Obojgu gratulujemy i życzymy powodzenia w finałowym odcinku "Mam Talent!"

  Pogoda nas ostatnio trochę rozczarowuje, zamiast zimna i opadów śniegu, funduje nam temperatury powyżej zera i deszcz. Niektórzy już nawet mogli zapomnieć, jak wygląda śnieżny puch. Dlatego w Dzień Dobry TVN postanowiliśmy Wam odświeżyć pamięć i zwyczajnie... wyczarowaliśmy go. Ot tak! Można? Można! :)

  Z okazji Świąt Bożego Narodzenia iluzjonista Y postanowił wyczarować kilka prezentów dla przypadkowo napotkanych osób. Czy udało mu się to?

  Steven Frayne aka Dynamo jest największą gwiazdą wśród współczesnych iluzjonistów. Po każdym jego występie na twarzach ludzi uśmiech miesza się z niedowierzaniem. Kto nauczył go pierwszych sztuczek? Którego z iluzjonistów podziwia najbardziej? Czym jest dla niego magia? Jakie wrażenie wywarł na prowadzącej Dzień Dobry TVN Annie Kalczyńskiej.

  My też mamy swojego mistrza magii na miarę Dynamo i Troya. To gość Dzień Dobry TVN - Y. Kim jest człowiek, którego Małgorzata Foremniak nazwała „mistrzem suspensu”? Dla kogo występuje? Czy zaskoczył czymś prowadzących Dzień Dobry TVN Jolantę Pieńkowską i Roberta Kantereita?

  Troy to guru świata magii i iluzji. Jest jednym z najpopularniejszych iluzjonistów ulicznych w Wielkiej Brytanii. Kim się inspirował i jak zainteresował się magią? W studiu Dzień Dobry TVN zaskoczył Jolantę Pieńkowską paczką na pozór zwykłych igieł. W jaki sposób je odzyskał? Troy przyczynił się także do zniknięcia Roberta Kantereita! Czy jego także udało mu się odzyskać?

  Zapraszamy na poranek z Dzień Dobry TVN! Poznamy utalentowanego 25-latka, który uznawany jest za jednego z najlepszych na świecie iluzjonistów. Robert Kozyra zdradzi, których piosenek słuchają kobiety, by leczyć serce po rozstaniu. Ewa Chodakowska wraz z mężem pokaże, jakie błędy popełniamy najczęściej podczas ćwiczeń na plaski brzuch. W Dzień Dobry TVN zajmiemy się też kontrowersjami wokół walk dzieci w klatkach. Bądźcie z nami punktualnie o 8:00!

  Na naszej scenie wystąpił iluzjonista Jędrzej Bukowski, jedyny iluzjonista w Polsce z tytułem doktora i wykładowca na Politechnice Wrocławskiej. Podoba się Wam jego sztuczka?

  Aleksandra Sierant szukała pracy i znalazła ją, znalazła też miłość. Jako "Arashi" została asystentką iluzjonisty Krzysztof "Markusa" Markiewicz. Poznajcie historię ich magicznej milości i tajniki pracy. Zobaczcie, jak "Arashi" chodzi po szkle w studiu Dzień Dobry TVN. Czy taki występ wymaga specjalnego przygotowania?