iluzjonista

  Marcin Muszyński to jeden z najbardziej utalentowanych iluzjonistów w Polsce, finalista programu "Mam Talent", emitowanego na antenie stacji TVN. Jego pokazy to nie tylko prezentacja sztuczek, ale zjawiskowe show z magiczną atmosferą, która wypełnia także dom artysty.

  "Magia zmieniła moje życie".

  Wojciech Rotowski jest znany widzom TVN ze swojej roli w "Na Wspólnej". Aktorstwo jest tylko jedną z jego pasji. Artysta spełnia się bowiem jako reżyser teatru ruchu i certyfikowany pirotechnik. O swoich talentach opowiedział w Dzień Dobry TVN.

  Najmłodsi kochają magię. Dlatego z okazji Dnia Dziecka w Dzień Dobry TVN pojawił się półfinalista programu "Mam Talent", Magik Y. Zobaczcie, jakie sztuczki zaprezentował widzom.

  Pamiętacie Davida Copperfielda? W Polsce rośnie godny następca słynnego iluzjonisty. Cezary Gołębiewski czaruje od dziecka, a obecnie zarabia w ten sposób na życie. W studiu Dzień Dobry TVN młody magik zaprezentował jedną ze swoich sztuczek.

  David Copperfield został pozwany przez jednego z widzów, który twierdzi, że podczas widowiska magika doznał uszczerbku na zdrowiu. Sąd w Las Vegas zażądał, by słynny iluzjonista wyjaśnił szczegóły sztuczki, w której wziął udział poszkodowany mężczyzna. Prawnikom Copperfielda nie udało się utajnić procesu. O komentarz do tej sprawy poprosiliśmy gościa Dzień Dobry TVN: iluzjonistę Piotra Denisiuka. Czy według niego upublicznienie sekretów Copperfielda to początek jego końca? Nasz gość pokazał w studiu dwie sztuczki magiczne. Czy Piotr Kraśko i Marcin Meller odkryli, jak je wykonał? :)

  Iluzjonista Piotr Denisiuk i kobieta obdarzona niesamowitym głosem Magdalena Anders wygrali półfinałowe docinki "Mam Talent!", w związku z czym zobaczymy ich w finale programu. Jak Piotr złapał bakcyla na robienie sztuczek? Czy wykorzystał je kiedyś do realizacji niecnych planów? Czy zajmuje się czymś poza robieniem sztuczek? A Magdalena? Kto namówił ją do udziału w "Mam Talent!"? I jak wyglądała jej przeszłość muzyczna? Obojgu gratulujemy i życzymy powodzenia w finałowym odcinku "Mam Talent!"

  Pogoda nas ostatnio trochę rozczarowuje, zamiast zimna i opadów śniegu, funduje nam temperatury powyżej zera i deszcz. Niektórzy już nawet mogli zapomnieć, jak wygląda śnieżny puch. Dlatego w Dzień Dobry TVN postanowiliśmy Wam odświeżyć pamięć i zwyczajnie... wyczarowaliśmy go. Ot tak! Można? Można! :)

  Z okazji Dnia Babci Y postanowił zadzwonić do babć przypadkowo spotkanych osób. Skąd wziął numery telefonów? Co powiedział swojej babci?

  Z okazji Świąt Bożego Narodzenia iluzjonista Y postanowił wyczarować kilka prezentów dla przypadkowo napotkanych osób. Czy udało mu się to?

  Nazywa się Y i jest iluzjonistą. Tym razem Y "zamienił się" w magiczne biuro podróży. Podoba się Wam jego iluzja?

  Steven Frayne aka Dynamo jest największą gwiazdą wśród współczesnych iluzjonistów. Po każdym jego występie na twarzach ludzi uśmiech miesza się z niedowierzaniem. Kto nauczył go pierwszych sztuczek? Którego z iluzjonistów podziwia najbardziej? Czym jest dla niego magia? Jakie wrażenie wywarł na prowadzącej Dzień Dobry TVN Annie Kalczyńskiej.

  Iluzjonista Y wprowadzi Was w świat magii i... ulicznego hazardu. Zobaczcie jego magiczny efekt z trzema kartami. Przekonajcie się, dlaczego nie warto grać w karty na ulicy.

  My też mamy swojego mistrza magii na miarę Dynamo i Troya. To gość Dzień Dobry TVN - Y. Kim jest człowiek, którego Małgorzata Foremniak nazwała „mistrzem suspensu”? Dla kogo występuje? Czy zaskoczył czymś prowadzących Dzień Dobry TVN Jolantę Pieńkowską i Roberta Kantereita?

  Troy to guru świata magii i iluzji. Jest jednym z najpopularniejszych iluzjonistów ulicznych w Wielkiej Brytanii. Kim się inspirował i jak zainteresował się magią? W studiu Dzień Dobry TVN zaskoczył Jolantę Pieńkowską paczką na pozór zwykłych igieł. W jaki sposób je odzyskał? Troy przyczynił się także do zniknięcia Roberta Kantereita! Czy jego także udało mu się odzyskać?

  Zapraszamy na poranek z Dzień Dobry TVN! Poznamy utalentowanego 25-latka, który uznawany jest za jednego z najlepszych na świecie iluzjonistów. Robert Kozyra zdradzi, których piosenek słuchają kobiety, by leczyć serce po rozstaniu. Ewa Chodakowska wraz z mężem pokaże, jakie błędy popełniamy najczęściej podczas ćwiczeń na plaski brzuch. W Dzień Dobry TVN zajmiemy się też kontrowersjami wokół walk dzieci w klatkach. Bądźcie z nami punktualnie o 8:00!

  Na naszej scenie wystąpił iluzjonista Jędrzej Bukowski, jedyny iluzjonista w Polsce z tytułem doktora i wykładowca na Politechnice Wrocławskiej. Podoba się Wam jego sztuczka?

  Aleksandra Sierant szukała pracy i znalazła ją, znalazła też miłość. Jako "Arashi" została asystentką iluzjonisty Krzysztof "Markusa" Markiewicz. Poznajcie historię ich magicznej milości i tajniki pracy. Zobaczcie, jak "Arashi" chodzi po szkle w studiu Dzień Dobry TVN. Czy taki występ wymaga specjalnego przygotowania?