Iluzjonista w studio Dzień Dobry TVN. Prowadzący nie spodziewali się, co będzie się działo na wizji

Autor:
Oskar
Netkowski
Magiczny Dzień Dziecka
Magiczny Dzień DzieckaDzień Dobry TVN
wideo 2/4

Dzień Dziecka pozwala nam przenieść się w świat magii. Słynny iluzjonista Y przygotował dla widzów kilka niespodzianek. Zobaczcie, co działo się w studiu Dzień Dobry TVN.

Magia na Dzień Dziecka

Komu kostka Rubika nie sprawiła problemu, niech pierwszy rzuci kamieniem. Nasz magik dobrze wiedział, jak się z nią obejść. Jedna była pomieszana, druga ułożona.

Magiczny Dzień Dziecka
Magiczny Dzień Dziecka Źródło: Dzień Dobry TVN

- Podam ci kostkę za plecy, a ty będziesz obracać ją w sposób, jaki ci powiem - powiedział Y do obecnej w studio dziewczynki.

W naszej kuchni dowodził dziś Piotr Kucharski. W obecności magika doszło do rzeczy niesłychanych. Miska pełna owoców została zaczarowana. W materiale wideo zobaczycie, jakimi sztuczkami magik zaskoczył prowadzących program oraz dzieci.

Magiczny Dzien Dziecka w kuchni
Magiczny Dzien Dziecka w kuchni Źródło: Dzień Dobry TVN

Magik Y - kim jest?

Y (czyt. Igrek) to Polski Magik Gwiazd. Nowoczesny iluzjonista, mentalista, a także autor książki "13 kroków by stać się magicznym". W 2012 roku był półfinalistą programu Mam Talent. W 2013 roku założył na YouYubie kanał Magic of Y, który szybko odniósł sukces.

Ma tysiące  stałych widzów i miliony odsłon. Zaowocowało to autorskim programem Magia Y w TVN Style, w którym Y pokazuje magię gwiazdom polskiego show-biznesu. Zaprojektował już 6 autorskich luksusowych talii kart, tworząc największy crowdfunding w historii polski. Co ciekawe, miał okazję pokazywać swoją magię takim gwiazdom jak: Mike Tyson, Robert Lewandowski, Jared Leto czy DJ Tiesto.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Ola Skowron/East News

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości