Gwiazdy

Dzieci, które poszły w ślady znanych rodziców. "To nie jest prosta sprawa"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Znani rodzice - pomagają w karierach czy raczej są ciężarem? Jak wygląda w takiej sytuacji wybór życiowej ścieżki? O tym opowiadały w naszym programie Ina Sobala, córka aktorki Małgorzaty Pieńkowskiej oraz Agata i Katarzyna Pietras, córki Beaty Kozidrak.

Ina Sobala - córka Małgorzaty Pieńkowskiej

Ina Sobala zgrała m.in. w "Chyłce", "Żmijowisku" i "39 i pół tygodnia". Gdy była dzieckiem, jej mama, aktorka Małgorzata Pieńkowska, broniła ją przed tym zawodem.

Mama nie chciała stworzyć ze mnie małej aktorki, bardzo broniła mnie przed tym całym światem (...) Nie pamiętam imprez branżowych i blichtru, które ludzi do tego zawodu ciągnie

- wspomina Ina Sobala w Dzień Dobry TVN.

Sama zapisała się do kółka teatralnego i zgłosiła się do konkursu recytatorskiego, który wygrała. Później dostała się szkoły teatralnej we Wrocławiu, gdzie nikt nie wiedział, kim jest.

Miałam potrzebę zrozumienia, czy to jest moja droga, czy droga, którą tylko znam

- podkreśla aktorka.

Córki Beaty Kozidrak

Katarzyna Pietras jest wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów. Występowała z zespołami Kashmir i Cates Like Candy.

Od dziecka chciała być piosenkarką, śpiewała przed lustrem, chodziła na lekcje muzyki i grała na pianinie. Studiowała dziennikarstwo, bardzo lubiła praktyki w stacjach radiowych, ale nie wyobrażała sobie życia bez muzyki.

Jej zdaniem, dzięki nazwisku mamy, Beaty Kozidrak, może łatwiej przyciągnąć media. Jednak stara się z tego nie korzystać, bo nie czuje takiej potrzeby.

Musiałam znaleźć własną drogę, wydaje mi się, że dopiero niedawno mi się to udało. Jest to proces nauki wiary w siebie i zdobywania pewności siebie, żeby wielkość rodziców, ich talent nie onieśmielał nas, to nie jest prosta sprawa

- przyznaje Katarzyna Pietras.

Jej młodsza siostra jest właścicielką marki modowej "Modlishka". Od małego interesowała się modą. Bawiła się głównie w garderobie swojej mamy.

Spędzałam tam bardzo dużo czasu, to był mój pokój zabaw z przepięknymi kreacjami

- opowiada Agata Pietras.

Ciągnie mnie na scenę, ale od drugiej strony, ponieważ zajmuję się wizerunkiem mojej mamy, pracuję w Bajmie, nie ma lepszego nauczyciela, niż mój tata

- zapewnia projektantka.

Zobacz też:

Powstanie film o Beacie Kozidrak. "To się dzieje naprawdę"

Katarzyna Pietras z nową piosenką. Czy córka Beaty Kozidrak powtórzy sukces mamy?

Znane dzieci znanych rodziców

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości