Gwiazdy

Katarzyna Pietras z nową piosenką. Czy córka Beaty Kozidrak powtórzy sukces mamy?

Katarzyna Pietras

Michał Wargin/East News

Gwiazdy

Katarzyna Pietras z nową piosenką. Czy córka Beaty Kozidrak powtórzy sukces mamy?

Katarzyna Pietras

Michał Wargin/East News

Katarzyna Pietras, córka Beaty Kozidrak, postawiła na solową karierę. „Późno” to drugi utwór zapowiadający nową płytę wokalistki. W utworze słychać rockowe zacięcie artystki. Dopiero jesienią przekonamy się, czy cała płyta będzie utrzymana w takim klimacie. 

Katarzyna Pietras - kariera

Katarzyna Pietras jest najstarszą córką Beaty Kozidrak i Andrzeja Pietrasa – menadżera grupy Bajm. Kobieta poszła w ślady swojej mamy. Była wokalistką powstałego w 2003 roku zespołu Kashmir, który potem przekształcił się w „Cate likes Candy”. Nie zdobyli jednak większego rozgłosu, a piosenkarka zaczęła występować w chórkach „Bajmu”. W 2017 roku rozpoczęła własną działalność. To wtedy ukazał się jej pierwszy singiel „Żyta smak”. Dwa lata później wygrała konkurs Festiwalu Generacje w Koszalinie. Została też nominowana przez Antyradio w plebiscycie Wokalistka Rocku 2019. 

Nowa płyta Katarzyny Pietras

Po prawie trzech latach przerwy, Katarzyna Pietras powraca z nową piosenką, promująca płytę, która ma ukazać się jesienią. Posłuchaj jej nowego singla „Późno”

Jeśli chodzi o kwestie muzyczne, to... dawniej grałam w zespole Kashmir, a później wydaliśmy płytę jako Cate Likes Candy, natomiast ten materiał jest mój, są to moje kompozycje i moje teksty, i to co mi w duszy gra. Wszystko blisko klimatu amerykańskiego Południa - bluesa, rocka, trochę też akustycznie

 - opowiada wokalistka w wywiadzie dla Interii. 

Zobacz też:


Co sądzisz o tym artykule?
57
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0