Gwiazdy

Billie Eilish na okładce Vouge’a. “Nienawidziłam swojego ciała”

Gwiazdy

Billie Eilish na okładce Vouge’a. “Nienawidziłam swojego ciała”

Billie Eilish pojawiła się w najnowszym, marcowym wydaniu Vouge’a. Młoda gwiazda szczerze opowiedziała o blaskach i cieniach swojego życia.

Kariera Billie Eilish

Niedawno skończyła 18 lat, a na swoim koncie ma już wiele sukcesów. Zadebiutowała jako 13-latka, śpiewając napisaną przez brata piosenkę „Ocean Eyes”. W 2019 roku wydała pierwszy studyjny album "When We All Fall Asleep, Where Do We Go?". Od tamtej pory każdy nowy utwór staje się hitem. W styczniu tego roku Billie Eilish, jako pierwsza kobieta, zdobyła 4 główne statuetki Grammy. Będzie najmłodszą wokalistką, która zaśpiewa piosenkę promującą nowy film o przygodach Jamesa Bonda

Cztery prestiżowe okładki

Teraz piosenkarka znalazła się na aż czterech okładkach marcowego wydania magazynu "Vogue".  Tym samym dołączyła do zaszczytnego grona "under 21", czyli osób, które trafiły na okładkę najbardziej prestiżowego w świecie mody czasopisma przed ukończeniem 21 lat. Wcześniej udało się to m.i.n. Britney Spears, Cindy Crawford czy Emmie Watson.  Wydawać by się więc mogło, że Billie Eilish osiągnęła wszystko, czego pragnie każdy artysta. W rozmowie z "Vouge" opowiedziała o kulisach jej na pozór idealnego życia. 

Problemy Billie Eilish

Gwiazda przyznała się do kłopotów z akceptacją swojego ciała. Bardzo chciała być modelką, ale niestety nie miała ki temu warunków.

Naprawdę nienawidziłam swojego ciała, zrobiłabym wszystko, żeby mieć inne

Wokalistka była zaskoczona szybkimi zmianami, jakie zachodziły w jej ciele, które rozwijało się szybciej niż mózg. Potem pojawiły się problemy z samoakceptacją oraz okaleczanie się. Miała nawet myśli samobójcze. Na szczęście, nie zdecydowała się na ten ostatni krok. Przeczekała, a niektóre problemy minęły. Dlatego teraz wszystkim, którzy zmagają się z zaburzeniami psychicznymi, radzi cierpliwość. 

Billie Eilish prywatnie

Billie Eilish i jej brat nie chodzili do szkoły. Uczyli się w domu. Piosenkarka cieszy się z takiego obrotu spraw, bo miała bardzo szczęśliwe dzieciństwo. Jej zdaniem, gdyby uczęszczała do szkoły, nigdy nie miałaby takiego życia, jakie teraz prowadzi. Eilish jest bardzo związana z rodziną, nadal mieszka z rodzicami i na razie nie chce się wyprowadzać. Za bardzo kocha ich i wspólny dom. Ma swój samochód – to daje jej poczucie samodzielności i niezależności. 

Lepszy czas

Kiedy przeżywała kryzys, bała się, że stanie się stereotypem młodej artystki, który kreuje społeczeństwo. W zeszłym roku, w najgorszym momencie, jaki przeżywała podczas trasy koncertowej w Europie, obawiała się, że totalnie się załamie i w akcie desperacji ogoli głowę na łyso. Teraz nastrój Billie znacznie się poprawił. Nie przeszkadza jej nawet, kiedy ludzie mówią, że łamie zasady. Chociaż ona sama nie ma pojęcia, o jakie zasady chodzi.

Zobacz też:

 

Źródło: Vogue |
Co sądzisz o tym artykule?
64
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0