Gwiazdy

Edyta Pazura pochwaliła się zdjęciem Amelii i Anastazji. "Córki z innych matek"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Cezary Pazura ma czworo dzieci. Jego najstarsze córki z pierwszego i trzeciego małżeństwa mają ze sobą świetny kontakt. Edyta Pazura pokazała zdjęcie Anastazji i Amelii, a fani zachwycają się tym, że siostry łączy bliska relacja.

Córki Cezarego Pazury

Najstarsza córka Anastazja, która urodziła się w 1988 roku, pochodzi z pierwszego małżeństwa Cezarego Pazury. Z kolei ze swoją trzecią żoną Edytą, aktor ma jeszcze trójkę pociech: 12-letnią Amelię, 9-letniego Antoniego oraz 3-letnią Ritę.

Anastazja Pazura ma świetny kontakt z ojcem oraz z jego nową rodziną. Choć ona i jej przybrane rodzeństwo mają inne mamy, to nie stanowi to dla nich żadnego problemu, a dowodem na to jest najnowsze zdjęcie Edyty Pazury. Gwiazda pochwaliła się wspólną fotografią Amelii i Anastazji. Siostry pozują i uśmiechają się. Na pierwszy rzut oka widać, że po prostu się lubią i mają bliską relację.

"Córki z innych matek" - napisała Edyta.

Fani Pazurów są pod wrażeniem, że przyszywane siostry darzą się taką sympatią. "Pięknie, że mają wspaniały kontakt. To nie zawsze jest takie oczywiste...", "Amelka podrosła i sobie rozmawiają z Nastką jak przyjaciółki", "Cudnie!", "Super dziewczyny", "Nie ma większej więzi niż rodzina" - czytamy w komentarzach.

Kim jest Anastazja Pazura?

Anastazja Pazura w tym roku skończy 33 lata. Najstarsza córka aktora odziedziczyła po tacie zamiłowanie do sztuki i artystyczną duszę. Ukończyła warszawską Akademię Sztuk Pięknych i zajmuje się grafiką oraz rysunkiem. Swoją przyszłość wiąże również z aktorstwem. Ma już na koncie kilka serialowych ról.

– Anastazja jest po szkole aktorskiej Maćka Ślesickiego i bardzo się cieszę oraz jestem niezmiernie z niej dumny, że zaczyna realizować się w wyuczonym zawodzie. Nie ma większego szczęścia, jak to, kiedy własne dziecko osiąga sukcesy – powiedział niedawno Cezary Pazura w wywiadzie dla "Super Expressu".

Zobacz wideo: Cezary Pazura w ogniu pytań córki

Zobacz także:

Zakonnica o jodze: "Większe podniecenie systemu nerwowego, które unerwia rejon łonowy". Paulina Młynarska: "No żal"

Cezary Pazura wysłał dzieci na kolonie i odpoczywa. Fani od razu zauważyli: "Żona wyprowadziła pana z sypialni na kanapę?"

Jak wygląda córka Moniki Bellucci? Deva Cassel odziedziczyła urodę po znanej mamie i zaczyna karierę

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości