Gwiazdy

Ciężarna gwiazda serialu TVN w czułych słowach zwróciła się do partnera. "Dziękuję, że codziennie decydujesz się kochać"

Gwiazdy

Marianna Kowalewska/East News

Marianna Gierszewska już niebawem zostanie mamą. Aktorka pochwaliła się w sieci zdjęciem z dużym ciążowym brzuszkiem, a także zwróciła się do swojego ukochanego. W czułym opisie wyznała mężowi uczucia oraz podziękowała za wszystko, co do tej pory dla niej zrobił. Fani: "Ależ pięknie... To jest miłość".

Marianna Gierszewska – kariera i życie prywatne

Marianna Gierszewska, z domu Kowalewska, dała się poznać szerszej publiczności dzięki roli w serialu Player i TVN pt. "Pułapka". Młoda aktorka bardzo szybko podbiła serca wielu widzów. Prywatnie gwiazda jest córką aktorki Edyty Torhan i dramaturga, reżysera oraz aktora, Macieja Kowalewskiego. W zeszłym roku Marianna podzieliła się także z fanami radosną nowiną. Aktorka w wieku zaledwie 24-lat poślubiła ukochanego partnera Miłosza Gierszewskiego. Ten był z nią w dobrych, jak i złych momentach. Wspierał, rozśmieszał, troszczył się i dawał oparcie.

Marianna ma bowiem za sobą trudne chwile i bolesne operacje. Jakiś czas temu aktorka otwarcie przyznała, że jest stomiczką. Wraz z ujawnieniem choroby, młoda gwiazd postanowiła przełamać tabu i opowiedzieć nieco więcej o wstydliwym schorzeniu. Razem z partnerem prowadzi także firmę, która zajmuje się szyciem specjalistycznej bielizny dla kobiet ze stomią.

Aktorka jest jednak najlepszym przykładem na to, że nawet uciążliwa choroba nie może nas powstrzymać przed spełnianiem marzeń, karierą, a także macierzyństwem. 25-letnia Marianna już niebawem powita na świecie swoje pierwsze dziecko. W trakcie oczekiwań pokusiła się o opublikowanie w mediach społecznościowych zdjęcia z dużym ciążowym brzuszkiem. Serca fanów skradł jednak piękny opis, który jest wyrazem szczerej i wielkiej miłości do partnera.

Kochany. Dziękuje Ci za bycie najwspanialszym mężem i najpiękniejszym tatą dla naszego syna. Dziękuje za nocne przygotowywania naparów imbirowych, za pocałunki, za wielogodzinne rozmowy. Dziękuje za to, że mimo tak rozhuśtanych czasów, dajesz mi pełne wsparcie. Nawet jeśli oznacza to dla Ciebie siedzenie godzinami w samochodzie przed gabinetem lekarskim... Dziękuję za spontaniczne głupawki, ostrożne gilgotki i powolne spacery. Dziękuje za dotyk, czułość i bliskość. Dziękuje za nasze razem. I za nasze razem, które noszę pod serduchem. Dziękuje, że codziennie decydujesz się kochać. Szaleje za Tobą!

– napisała.

Fani komentowali wielką miłość

Czułe wyznania Marianny bardzo szybko dostrzegli fani. Pod zdjęciem momentalnie pojawiło się wiele komentarzy, w których to internauci zachwycali się pięknym uczuciem, jakie łączy partnerów. Opisu nie omieszkał dodać bohater historii. Miłosz swoje emocje wyraził w dwóch słowach: - Kocham Cię – skomentował mąż.

  • Ależ pięknie... To jest miłość. To jak o siebie dbacie, jak o sobie mówicie
  • Właśnie taką miłość pragnę pielęgnować
  • Przepiękne słowa! Życzę Wam tej magii w nieskończoność

- pisali fani.

Marianna Kowalewska i Mateusz Więcławek. Młode gwiazdy serialu "Pułapka"

Zobacz także:

Marianna Kowalewska - aktorka, piosenkarka i wkrótce mama. "Od zawsze powtarzałam Miłoszowi, że chcę urodzić naturalnie"

Kim jest Marianna Kowalewska. Aktorka i wokalistka prywatnie

Marianna Kowalewska już po ślubie. Aktorka postawiła na nietypową stylizację: "Nie miałam na sobie sukienki"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości