Gwiazdy

Marianna Kowalewska, aktorka z serialu „Pułapka”, opowiedziała o chorobie

Marianna Kowalewska | fot. East News

Marianna Kowalewska | fot. East News

Gwiazdy

Marianna Kowalewska, aktorka z serialu „Pułapka”, opowiedziała o chorobie

Marianna Kowalewska | fot. East News

Marianna Kowalewska | fot. East News

Marianna Kowalewska - córka aktorskiej pary Macieja Kowalewskiego i Edyty Torhan -niedawno oczarowała widzów rolą w serialu "Pułapka". Kilka miesięcy temu podzieliła się z fanami informacją o swojej chorobie - wrzodziejącym zapaleniu jelita grubego. Wystartowała też z firmą Tutti produkującą bieliznę przystosowaną specjalnie dla stomików.

Sesja zdjęciowa w bieliźnie dla stomiczek

W mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia z sesji fotograficznej, ukazujące Mariannę Kowalewską ubraną w rzeczy marki Tutti. To inicjatywa młodej aktorki, która tworzy wyjątkową bieliznę przygotowaną z myślą o stomikach.  W sesji, oprócz Marianny, brały udział inne osoby zmagające się z chorobą jelita. Pod hasłem "dobrze wiemy, że stomia nie wyklucza i nie ogranicza. W jedności siła" panie pokazały, że mimo stomii można żyć pełnią życia.

Zobacz więcej na zdrowie.tvn.pl: Wrzodziejące zapalenie jelita grubego – objawy i leczenie

Marianna Kowalewska: Nie zwalniam

mariankakowalewska: A kiedy się boje?... Nie zwalniam. Pod żadnym pozorem nie zwalniam. Bo jak strachu nie zasilasz, prędzej czy później minie. W to wierze. Tutti stworzyliśmy razem z Miłoszem - potykając się co trzy kroki. W niepewności, strachu, nieraz z kieszeni wyciągając ostatnie złotówki. Próbować będę zawsze. Wole dostać po głowie, niż żałować, że nie zaryzykowałam ?

W komentarzach fani nie szczędzą Mariannie miłych słów:

  • Podziwiam Cię @mariankakowalewska jesteś moją inspiracją,siłą??? i Nadzieją!!!Nie poddawaj się ja w Ciebie wierzę i pewnie milion innych osób ??? BRAWO MALEŃKA JESTEŚ WIELKA!!??
  • Bardzo mocno gratuluję, A jeszcze mocniej trzymam kciuki. I czekam na to wspólne zdjęcie naszych brzuchów??
  • Też walczę...rozumiem i podziwiam. Najważniejsze...żyć! Pełna piersią!
Co sądzisz o tym artykule?
70
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0