marianna kowalewska

    marianna kowalewska

    Już dziś o 21.30 w TVN ostatni odcinek serialu "Pułapka". Gośćmi Dzień Dobry TVN były dziś Marianna Kowalewska, aktorskie odkrycie serialu "Pułapka", i jej siostra Zofia Kowalewska – reżyserka. Marianna często występuje w filmach reżyserowanych przez siostrę. Jak dogadują się na planie? Kiedy obie panie dojrzały do decyzji o wyborze takiej drogi życiowej?

    Byliśmy na planie sesji zdjęciowej bohaterów serialu "Pułapka". Aktorzy między ujęciami opowiedzieli nam o kulisach serialu. Co skłoniło Leszka Lichotę do wzięcia udziału w serialu? Agata Kulesza przyznała, że sceny na planie są dla aktorów bardzo wymagające. Co to znaczy? Marianna Kowalewska, odtwórczyni roli Ewy dodała, że aktorzy choć mają większe zawodowe doświadczenie niż ona, traktują ją po partnersku. Czy Agata Kulesza udział jej aktorskich porad?

    Już dziś o 21.30 w TVN - 4. odcinek serialu „Pułapka”! O swojej przygodzie z serialem opowiedzieli nam młodzi aktorzy: Marianna Kowalewska i Mateusz Więcławek. Czy można połączyć szkołę teatralną i pracę na planie filmowym? My już nie możemy się doczekać kolejnego odcinka, a Wy?

    Byliśmy na planie serialu "Pułapka", a dokładnie odwiedziliśmy główną bohaterkę Olgę w jej mieszkaniu. Dom pisarki robi ogromne wrażenie. Drugą ważną postacią w serialu jest Ewa, nastoletnia wychowanka domu dziecka, która zostaje uwikłana w kryminalną pułapkę. Jej postać jest bardzo skomplikowana. Jak odtwórczyni roli Ewy, czyli Mariannie Kowalewskiej współpracuje się z Agatą Kuleszą? Czy starsza stażem aktorka udziela jej rad?