Gwiazdy

Rodzina Pazurów szaleje na śniegu. "Rita rządzi"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Cezary Pazura i Edyta Pazura

Za nami pierwsze od lat białe święta. Wreszcie spadł śnieg, więc nic dziwnego, że wiele gwiazd ruszyło wraz z najbliższymi na sanki i lepią bałwany. Cezary Pazura z rodziną również korzysta z uroków zimowej aury. Pochwalił się w sieci zabawnym zdjęciem.

Pazurowie ulepili bałwana

Cezary Pazura w rodzinnej atmosferze spędził święta. Razem ze swoją żoną Edytą oraz trójką dzieci - 12-letnią Amelią, 9-letnim Antonim oraz 3-letnią Ritą, zasiedli do wigilijnej kolacji, a następne celebrowali Boże Narodzenie. Po kilkudniowym ucztowaniu postanowili nieco się poruszać. Choć jest mroźno, to szkoda nie skorzystać z okazji, by ulepić bałwana. W końcu wreszcie pierwszy raz od kilku lat spadł śnieg pod koniec grudnia.

Aktor na swoim profilu na Instagramie pochwalił się piękną fotografią z zimowego szaleństwa. Rodzina Pazurów ciepło ubrana w zimowe kurtki i buty, bawiła się na śniegu. Cezary w poście zamieścił zabawny opis.

- Zdjęcie z bałwanem (w środku) własnej roboty. Fotografował Antoni. Jedyny poza podejrzeniem… - napisał Pazura.

Pogodni TVN

Pogodni TVN
Pogodni TVN Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Rodzina Pazurów

Fani zachwycają się zdjęciem rodziny Pazurów. Nie mają wątpliwości, że pierwsze skrzypce gra u nich najmłodsza Rita. Dziewczynka na pierwszym planie skradła uwagę.

- "Rita robi całe zdjęcie. Uwielbiam ją", "Ależ cudna rodzinka", "Ale piękne zdjęcie, prawdziwe emocje", "Rita rządzi", "Takie fajne, pozytywne zdjęcie bez przepychu normalnej, zwykłej rodziny", "Ciepło się patrzy na to zdjęci, ponieważ jest tak zwyczajne, jak każdego z nas" - czytamy w komentarzach.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Jakub Kaminski/East News

Pozostałe wiadomości