śnieg

  śnieg

  Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia przed opadami śniegu. Synoptycy przewidują, że we wtorek, 19 kwietnia br. przyrost pokrywy śnieżnej może osiągnąć nawet 10 centymetrów. Alerty obowiązują na terenie dwóch województw. Sprawdź, gdzie zrobi się biało.

  Jaka będzie pogoda we wtorek, 22 lutego 2022 r.? Zdaniem synoptyków dzień będzie pochmurny, a miejscami będą występowały silne porywy wiatru wywołujące zamiecie śnieżne. Na jaką temperaturę możemy liczyć? Gdzie będzie najcieplej?

  Jaka będzie pogoda we wtorek, 1 lutego 2022 r.? Miejscami będą występowały opady deszczu i deszczu ze śniegiem. W nocy z poniedziałku na wtorek spadek temperatury sprawi, że drogi i chodniki mogą być śliskie. Wiatr nieco się uspokoi.

  W niedzielę na terenie Polski będzie występowało zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Lokalnie będą występowały opady deszczu oraz deszczu ze śniegiem, śniegu, a nawet krupy śnieżnej. IMGW ostrzega przed bardzo silnym wiatrem, RCB wydało alert.

  Za nami pierwsze od lat białe święta. Wreszcie spadł śnieg, więc nic dziwnego, że wiele gwiazd ruszyło wraz z najbliższymi na sanki i lepią bałwany. Cezary Pazura z rodziną również korzysta z uroków zimowej aury. Pochwalił się w sieci zabawnym zdjęciem.

  Czy w nadchodzące Święta Bożego Narodzenia będą białe? To pytanie zadaje sobie wiele osób. Bartkowo Jędrzejakowi udało się to ustalić? Zatem, jaka będzie pogoda na święta i czy jest szansa, że spadnie śnieg?

  Czwartek, 2 grudnia, zapowiada się pochmurny. Na przejaśnienia mogą liczyć jedynie mieszkańcy centralnej i południowej części kraju. Dodatkowo synoptycy zapowiadają silny wiatr. Gdzie powieje najmocniej?