Edyta Pazura o kryzysie wieku średniego. "Trwa już 14 lat"

Edyta Pazura
Edyta Pazura o kryzysie wieku średniego
Źródło: Pawel Wodzynski/East News
Edyta Pazura często podkreśla, jak bardzo rodzinną jest osobą i ile znaczą dla niej bliscy. Ostatnio podzieliła się zdjęciem z wakacji, na którym wraz z ukochanym mężem Cezarym padli sobie w objęcia. Wymowny opis zdradza wiele na temat ich relacji.

Cezary i Edyta Pazura - życie prywatne

Cezary i Edyta od 11 lat tworzą jedną z najbardziej lubianych i podziwianych par w polskim show-biznesie. Owocem miłości zakochanych jest trójka dzieci: Amelia (ur. w 2009 r.), Antoni Józef (ur. w 2012 r.) i Rita (ur. w 2018 r.).

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Czy kary w związku mają sens?
Czy kary w związku mają sens?
Sandra Kubicka o związku z Baronem
Sandra Kubicka o związku z Baronem
Aktorskie małżeństwo ponad 30 lat razem
Aktorskie małżeństwo ponad 30 lat razem
Basia Ritz opowiedziała o kulisach swojego małżeństwa
Basia Ritz opowiedziała o kulisach swojego małżeństwa
 „Małżeństwo do poprawki”
„Małżeństwo do poprawki”

Cezary i Edyta poznali się czternaście lat temu w pociągu z Krakowa do Warszawy. Cezary Pazura był już popularnym aktorem, a Edyta dziewiętnastoletnią studentką Uniwersytetu Jagiellońskiego. Atrakcyjna blondynka od razu wpadła w oko gwiazdorowi, ale nie od razu dała po sobie poznać, że jest nim zainteresowana. Zakochanych dzieli 26 lat różnicy.

– Bardzo mi się przypatrywał, a ja udawałam, że go nie widzę – wyznała po latach Edyta w jednym z wywiadów.

– Spojrzałem na nią i pomyślałem: "Boże, jaka piękna dziewczyna!". Poznaliśmy się w tym właściwym momencie. Gdyby to zdarzyło się piętnaście lat wcześniej, Edyta miałaby pięć lat i żadna miłość nie mogłaby się nam przydarzyć – dodał wówczas Cezary.

Edyta Pazura w objęciach męża

Tak zgranego i medialnego małżeństwa ze świecą szukać. Cezary i Edyta co rusz publikują w sieci urywki ze swojego życia prywatnego. Para była ostatnio na wakacjach, skąd chętnie dzieliła się wspólnymi zdjęciami i malowniczymi pocztówkami z widokami rajskich krajobrazów. Niestety, wszystko co dobre, szybko się kończy. W ramach nostalgicznego podsumowania wakacji, żona aktora postanowiła docenić to, co ma i napisała w sieci tak:

- Jak to leciało? A tak… "Kryzys wieku średniego" #trwa #już #14lat #imatroje #dzieci.

Fani pośpieszyli z miłymi słowami pod adresem szczęśliwych małżonków.

"Proszę się nie obrażać Pani Edytko, ale bardzo mi się podoba Pani małżonek, z wiekiem wygląda coraz lepiej. Pani oczywiście jak zawsze rewelacyjnie", "Bardzo mnie wzruszyło Wasze zdjęcie. Są na tym świecie pary, które żyją swoim szczęściem, że się spotkały, że siebie mają, a nie szukają na siłę problemów, jakby było ich na co dzień mało. Bo łatwiej jest szczęście zepsuć niż je utrzymać i o nie walczyć. Tak trzymajcie kochani! Jesteście cudowni!", "Aż się wzruszyłam" - czytamy w komentarzach.

Edyta Pazura o życiu przedszkolaka: Rodzice powinni być na to przygotowani
Edyta Pazura o życiu przedszkolaka
Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Zobacz także:

Autor: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Pawel Wodzynski/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości