Gwiazdy

Sylwia Peretti pomaga potrzebującym seniorom. "Wylewam tysiące łez"

Gwiazdy

Reporter:
Oskar Netkowski
"Paczka Peretti". Sylwia Peretti zawiozła prezenty do Domu Seniora

"Paczka Peretki" dotarła do kolejnych osób. Gwiazda kolejny rok z rzędu wykazała się ogromnym sercem. W ramach swojej akcji ponownie odpowiedziała na setki listów od potrzebujących osób. Reporter serwisu dziendobry.tvn.pl Oskar Netkowski pojechał wraz z Sylwią Peretti do seniorów z Nowej Wsi pod Krakowem. Ich reakcje na podarunki wzruszają do łez.

Paczka Peretki - niesamowita akcja gwiazdy

Sylwia Peretti to krakowska gwiazda, która początkowo zasłynęła dzięki swojej pasji do motoryzacji. Do niedawna, mogliśmy kojarzyć ją także z dwóch sezonów programu "Królowe Życia". Po odejściu z show TTV Sylwia postanowiła część swojego czasu wykorzystać na działania o charakterze społecznym.

Końca dobiega akcja #PaczkaPeretki, w ramach której dom gwiazdy utonął w prezentach, które następnie trafiły do potrzebujących. Inicjatywa cieszy się ogromnym powodzeniem, dzięki życzliwym Sylwii osobom, dla których pomaganie potrzebującym jest równie ważne.

- "Paczka Peretki" to nie tylko rzeczy materialne, ale to przede wszystkim ludzie, którzy wspólnymi siłami tworzą dobro. Znam się z nimi z Instagrama. Wysyłali te paczki do mnie, a ja je pakowałam i sortowałam. A teraz je rozwożę - mówiła Sylwia Peretti.

Jak pomóc uchodźcom?

"Matki na granicę", kobiety z całej Polski ruszają na pomoc uchodźcom
"Matki na granicę", kobiety z całej Polski ruszają na pomoc uchodźcomDzień Dobry TVN
wideo 2/5

Sylwia Peretti odwiedziła seniorów

Gwiazda wzięła pod swoje skrzydła klub seniora, który znajduje się w Nowej Wsi pod Krakowem. Po przeczytaniu listów i marzeń, którymi podzielili się z nią seniorzy, od razu wiedziała, że to będzie wyjątkowe spotkanie.

- Witajcie w naszym klubie seniora "Złota Jesień". Dziękuję, że jesteście - przywitała nas pani Marianna Parzewska.

- To trzeci dom, z którym współpracuje. Seniorzy piszą do mnie listy. Jedna pani mi napisała, że mieszkała na końcu wsi i Mikołaj nigdy do niej nie przyszedł, a zażyczyła sobie tylko perfumy o zapachu róży. Każda z tych placówek ma swoje perełki, przy których wylewam tysiąc łez - podsumowała Sylwia Peretti.

Zobacz także:

Reporter: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości