Gwiazdy

Robert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia": "Myślałem o dwójce dzieci". Aneta ma jednak inne plany

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Dopasowani od pierwszego wejrzenia

Dzięki programowi "Ślub od pierwszego wejrzenia" Aneta i Robert odnaleźli miłość i założyli rodzinę. Trzydziestolatkowie od początku byli ulubieńcami widzów. Co poczuli, kiedy stanęli przed urzędnikiem stanu cywilnego? Czy spodziewali się takiego zakończenia?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - Aneta i Robert

Choć wiele osób im kibicowało w trakcie trwania programu, to znaleźli się i tacy, którzy podejrzewali rozpad ich związku. Po zakończeniu edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Aneta Czajkowska i Robert  Żuchowski postanowili rozwiać wszelkie wątpliwości i zapewnili swoich fanów, że ich uczucie kwitnie. Potwierdzili to także w Dzień Dobry TVN. Okazuje się jednak, że przed i w czasie nagrywania odcinków show podchodzili do swoich uczuć bardzo ostrożnie.

- Połączyła nas nauka. Było zdziwienie, ja w to nie wierzyłem. Idąc do programu, zgłosiła mnie siostra - powiedział Robert. - Było fajnie, ale ja się tego obawiałam, ja zazwyczaj mam z ludźmi dobry kontakt. Myślałam, że to będzie przyjaźń, bo "za fajnie" się dogadywaliśmy. Bałam się, że nie przekształci się to w nic więcej – dodała Aneta Czajkowska.

Mimo obaw, para stworzyła idealny związek. Robert przyznał, że już na etapie podróży poślubnej poczuł swobodę. – Dogadywaliśmy się bez słów, czuliśmy się dobrze w swoim towarzystwie - stwierdził trzydziestolatek. Spoiwem, które łączy tę dwójkę jest także poczucie humoru i podobne charaktery. Niektórzy twierdzą, że jest w tym coś więcej.

- Na Instagramie porównują nas i mówią, że jesteśmy bardzo podobni do siebie wizualnie – dodał mężczyzna.

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Aneta i Robert ze Ślubu od pierwszego wejrzenia spodziewają się dziecka

Obecnie para oczekuje na pierwsze dziecko. Skąd tak szybka decyzja o powiększeniu rodziny? - Tu nie ma mowy o czymś nieplanowanym. Mamy już po 30 lat, więc jesteśmy dojrzałymi ludźmi, wiemy, co robimy – powiedział Robert. Aneta dodała natomiast, że tak jak szybko odbył się ślub, tak i planowanie dziecka było spontaniczną decyzją. Para już na początku poznania rozmawiała o dzieciach i zdecydowała, że nie będzie czekać.

- Ja myślałem o dwójce dzieci, ale Anetka ma większe plany - powiedział Robert Żuchowski.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Justyna Rojek-Linda/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości