zima

  zima

  Prognoza pogody na środę, 23.02.22 r. powinna skłaniać nas do wyciągnięcia z szaf parasolek. Meteorolodzy zapowiadają opady deszczu, śniegu z deszczem, a w górach samego śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie od 3 st. C do 8 st. C.

  Jaka będzie pogoda w niedzielę, 20 lutego 2022 r.? Synoptycy zapowiadają niemal w całej Polsce opady deszczu lub śniegu. Temperatura wyniesie od 2 st. C do 6 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, okresami dość silny, porywisty.

  W niedzielę na terenie Polski będzie występowało zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Lokalnie będą występowały opady deszczu oraz deszczu ze śniegiem, śniegu, a nawet krupy śnieżnej. IMGW ostrzega przed bardzo silnym wiatrem, RCB wydało alert.

  Koniec tygodnia nie będzie łaskawy dla sympatyków słońca. Nie zobaczymy go nawet zza chmur. Piątek zapowiada się bowiem pochmurnie i wietrznie. Termometry w Warszawie wskażą około -1 stopnia Celsjusza, a jak sytuacja będzie wyglądała w innych częściach Polski?

  Jak co roku w całej Polsce ferie zimowe rozpoczynają się na przełomie stycznia i lutego. W tym roku czas wolny od nauki najszybciej rozpoczęli uczniowie z woj. lubuskiego, małopolskiego, kujawsko-pomorskiego, świętokrzyskiego i wielkopolskiego. Dla nich ferie rozpoczęły się dzisiaj i potrwają do 30 stycznia. Jakie atrakcje czekają uczniów i rodziców i w czasie wolnym? Wybraliśmy się do kilku ciekawych miejsc.

  Kiedy nosisz pod sercem maluszka, priorytetowo traktujesz dbanie o Wasze zdrowie oraz swoją wygodę. Dodatkowo, jak każda kobieta, chcesz czuć się pięknie i stylowo. Jak to zrobić, gdy temperatury spadają poniżej zera, a świat przykrywa biały puch? Odpowiedzią może być modna, zimowa kurtka ciążowa.

  Jaka będzie pogoda w poniedziałek, 10 stycznia 2022 r.? Synoptycy przewidują, że w ciągu dnia zachmurzenie będzie duże, ale z przejaśnieniami. Miejscami spadnie śnieg. Temperatura maksymalna wyniesie od -2 do 2 st. C. Wiatr ma być słaby i umiarkowany.