Gwiazdy

Blanka Lipińska wpiera maturzystów w stresującym czasie. „Ja miałam dużo szczęścia na maturze i dlatego ją zdałam”

Gwiazdy

Blanka Lipińska w studiu DDTVN

Blanka Lipińska w czasie matur poczuła się w obowiązku, by wesprzeć młodych i zestresowanych nastolatków. Pisarka w mediach społecznościowych nagrała filmik, podczas którego zaczęła z pamięci recytować „Świteziankę". Jak przyznała, twórczość ta przyniosła jej wiele szczęścia.

Blanka Lipińska wspiera maturzystów

Blanka Lipińska szybko odnalazła miejsce w polskim show-biznesie. Erotyczną powieścią „365 dni” zrobiła spore zamieszanie, a o jej twórczości pisały wszystkie media. Pisarka aktywnie udziela się także w mediach społecznościowych. Oprócz prywatnych zdjęć z ukochanym Blanka od czasu do czasu pozwala sobie na komentarz bieżących sytuacji mających miejsce w Polsce i na świecie. Niedawno celebrytka zabrała głos w sprawie matur i przy okazji pochwaliła się swoją wiedzą. Blanka na Instagramie nagrała filmik, podczas którego ochoczo wspiera młodzież podchodzącą do egzaminu dojrzałości, a następnie zaczęła recytację ballady Adama Mickiewicza.

Moi kochani maturzyści, prosicie mnie o kilka słów wsparcia. Ja jestem świetnym wsparciem emocjonalnym. Chciałam Wam powiedzieć, że matura to jest trochę loteria. Ja na przykład na swojej ustnej byłam świetna. Trafiłam na świetne pytania i recytowałam "Świteziankę"

- powiedziała Blanka, a następnie zaczęła recytować.

Blanka Lipińska o swojej maturze

Gwiazda przyznała, że nie wszystkie egzaminy przebiegły łatwo i pomyślnie. Matura pisemna z historii sprawiła jej trochę problemów, ale jak widać, pisarce nie przeszkodziło to w wydaniu w przyszłości trzech bestsellerów. Blanka pocieszała zatem maturzystów i życzyła im przede wszystkim szczęścia.

Życzę Wam dużo szczęścia. Ja miałam dużo szczęścia na maturze i dlatego ją zdałam. Więc życzę Wam przede wszystkim szczęścia, bo wiedzę, kochani, to na pewno nabyliście przez cały okres szkoły średniej. Na bank, tak że trzymam za Was kciuki. Dacie radę. Pamiętajcie, załatwcie komisję pewnością

- powiedziała Blanka.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości