Gwiazdy

Beata Kozidrak pokazała zdjęcie z rodzinnego albumu. "To dla Ciebie napisałam Dwa serca, dwa smutki"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Beata Kozidrak

Katarzyna Pietras świętuje 40. urodziny. Z tej okazji Beata Kozidrak publicznie złożyła córce życzenia. We wzruszającym poście odniosła się do przeszłości. "Bezwarunkowa miłość do Ciebie pozwoliła mi spojrzeć na wszystko wrażliwym sercem" – napisała ikona polskiej sceny.

Katarzyna Pietras świętuje 40-ste urodziny

Katarzyna Pietras jest córką Beaty Kozidrak i Andrzeja Pietrasa, która poszła w muzyczne ślady rodziców. Mogliśmy usłyszeć jej głos, chociażby w chórkach "Bajmu", a w ubiegłym roku wydała singiel pt. "Późno". 7 grudnia świętowała 40-ste urodziny.

Jej dumna mama, znana z takich hitów jak: "Józek, nie daruję ci tej nocy", "Nie ma wody na pustyni" czy "Co mi panie dasz?", od jakiegoś czasu nie jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Okrągłe urodziny córki były jednak wspaniałą okazją, by zamieścić wyjątkowy post. Zobacz też: Wielka premiera naszej świątecznej kolędy

Wielka premiera naszej świątecznej kolędy
Wielka premiera naszej świątecznej kolędy Źródło: Dzień Dobry TVN

Beata Kozidrak złożyła córce wzruszające życzenia

Beata Kozidrak opublikowała na swoim profilu na Instagramie fotografię z rodzinnego albumu, do której dołączyła wzruszający wpis:

Moja najdroższa Kasiu. Kiedy przyszłaś na świat, fani pytali mnie, dlaczego jeszcze nie napisałam dla Ciebie piosenki… A ja byłam w szoku, bo poczułam w sobie uczucie, którego nigdy wcześniej nie znałam. Bezwarunkowa miłość do Ciebie pozwoliła mi spojrzeć na wszystko wrażliwym sercem. To dla Ciebie napisałam 'Dwa serca, dwa smutki' - jedną z najpiękniejszych i wzruszających piosenek

I dodała: "Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin. Kocham Cię!". My również dołączamy się do życzeń!

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości