Gwiazdy

Beata Kozidrak pokazała zdjęcie z rodzinnego albumu. "To dla Ciebie napisałam Dwa serca, dwa smutki"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Bartosz Krupa/East NewsBeata Kozidrak

Katarzyna Pietras świętuje 40. urodziny. Z tej okazji Beata Kozidrak publicznie złożyła córce życzenia. We wzruszającym poście odniosła się do przeszłości. "Bezwarunkowa miłość do Ciebie pozwoliła mi spojrzeć na wszystko wrażliwym sercem" – napisała ikona polskiej sceny.

Katarzyna Pietras świętuje 40-ste urodziny

Katarzyna Pietras jest córką Beaty Kozidrak i Andrzeja Pietrasa, która poszła w muzyczne ślady rodziców. Mogliśmy usłyszeć jej głos, chociażby w chórkach "Bajmu", a w ubiegłym roku wydała singiel pt. "Późno". 7 grudnia świętowała 40-ste urodziny.

Jej dumna mama, znana z takich hitów jak: "Józek, nie daruję ci tej nocy", "Nie ma wody na pustyni" czy "Co mi panie dasz?", od jakiegoś czasu nie jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Okrągłe urodziny córki były jednak wspaniałą okazją, by zamieścić wyjątkowy post. Zobacz też: Wielka premiera naszej świątecznej kolędy

Wielka premiera naszej świątecznej kolędy
Wielka premiera naszej świątecznej kolędy
Dzień Dobry TVN

Beata Kozidrak złożyła córce wzruszające życzenia

Beata Kozidrak opublikowała na swoim profilu na Instagramie fotografię z rodzinnego albumu, do której dołączyła wzruszający wpis:

Moja najdroższa Kasiu. Kiedy przyszłaś na świat, fani pytali mnie, dlaczego jeszcze nie napisałam dla Ciebie piosenki… A ja byłam w szoku, bo poczułam w sobie uczucie, którego nigdy wcześniej nie znałam. Bezwarunkowa miłość do Ciebie pozwoliła mi spojrzeć na wszystko wrażliwym sercem. To dla Ciebie napisałam 'Dwa serca, dwa smutki' - jedną z najpiękniejszych i wzruszających piosenek

I dodała: "Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin. Kocham Cię!". My również dołączamy się do życzeń!

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości