Gwiazdy

Kolęda Dzień Dobry TVN. Prowadzący nagrali wspólny świąteczny utwór

Gwiazdy

Aktualizacja:
Autor:
Magdalena
Brzezińska
Reporter:
Monika Nasternak
Za kulisami kolędy DDTVN

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Z tej okazji prowadzący Dzień Dobry TVN przygotowali wyjątkową niespodziankę dla wszystkich miłośników programu. W polskich domach już niebawem będzie mogła zabrzmieć wykonywana przez nich melodyjna kolęda autorstwa Agnieszki Jastrzębskiej. Jak prezenterzy wspominają pracę nad świątecznym projektem?

Prezenterzy Dzień Dobry TVN nagrali kolędę na nadchodzące święta

Kolędy stanowią ważny element bożonarodzeniowej tradycji. Trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że to właśnie dzięki nim możemy poczuć niepowtarzalną atmosferę grudniowych świąt. Prowadzący Dzień Dobry TVN postanowili zatroszczyć się o to, by tegoroczne uroczystości zostały wzbogacone odświeżoną wersją piosenki autorstwa Agnieszki Jastrzębskiej. Utwór już ponad dekadę temu święcił triumfy na antenie TVN, trafił także do rozgłośni radiowych. W tym roku prezenterzy zaprezentują widzom jego kolejną interpretację.

- Dobrze się bawiliśmy. Adele, Mariah Carey mogą drżeć - zapewnił Damian Michałowski, zachęcając tym samym widzów do zapoznania się z efektami pracy dziennikarzy.

Premiera kolędy miała miejsce 6 grudnia 2021 roku. Zdolności wokalne prezenterów można było podziwiać oglądając mikołajkowe wydanie programu Dzień Dobry TVN. Świąteczna piosenka zabrzmi też na antenie radia ZET.

- Zaczęło się od dużej histerii pod tytułem: "Ja nie lubię świąt i nie lubię śpiewać, co ja tu robię", a później było całkiem wesoło - zauważyła Agnieszka Woźniak-Starak, zdradzając tym samym kulisy pracy nad wyjątkowym projektem. Okazuje się, że podczas nagrań pozostali prezenterzy także musieli zmierzyć się z nie lada wyzwaniem.

Posłuchajcie fragmentu kolędy:

Zapowiedź kolędy DDTVN
Zapowiedź kolędy DDTVN

Kolęda Dzień Dobry TVN - kulisy powstania

Bożonarodzeniowa pieśń wykonywana przez grupę wyjątkowych kolędników z pewnością przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym słuchaczom. W tym miejscu warto podkreślić, że gwiazdy Dzień Dobry TVN pracowały nie tylko nad piosenką, ale także nad promującym ją teledyskiem. W świątecznym projekcie wzięły udział uwielbiane przez widzów pary prowadzących, ale także kucharze, reporterzy i inne osoby, dzięki którym każdy odcinek porannego programu Dzień Dobry TVN dostarcza widzom niezapomnianych wrażeń. Wszystko wskazuje na to, że równie poruszające emocje wywoła tegoroczna odsłona gwiazdkowego hitu.

- Zdecydowanie lubię śpiewać z Marcinem. Jest to śpiewanie nieprzewidywalne i ono jest czystą improwizacją - zdradziła Dorota Wellman, która podeszła do tego zadania z niesamowitym entuzjazmem.

Pozostali prezenterzy także doskonale bawili się podczas nagrań, ciesząc się świąteczną atmosferą i odkrywając w sobie nieznane dotąd pokłady wokalnego talentu.

- Ja w ogóle bardzo lubię śpiewać, także mam nadzieję, że to jakoś pójdzie, aczkolwiek jeszcze z Andrzejem w duecie nie śpiewałam - wyznała Anna Kalczyńska-Maciejowska, a jej słowa spotkały się z natychmiastową reakcją programowego partnera.

- Proszę nam wybaczyć niedoskonałości, ale robimy to naprawdę z oddaniem i z sercem - zapewnił Andrzej Sołtysik.

Starania prezenterów zostały docenione przez realizatora dźwięku, który z godnym podziwu skupieniem czuwał nad realizacją niecodziennego projektu. Pochwała eksperta stanowi najlepszy dowód na to, że odświeżona wersja kolędy stanie się jednym z największych przebojów tegorocznych świąt.

- Śpiewać każdy może, ale trzeba mieć jakieś podstawowe poczucie rytmu. Prowadzący Dzień Dobry TVN mają takie poczucie rytmu i w większości są muzykalni, naprawdę muzykalni - ocenił Piotr Laczek.

Kulisy nagrania kolędy Dzień Dobry TVN. Zobacz wideo:

Kulisy nagrania kolędy „Dzień Dobry TVN”
Kulisy nagrania kolędy „Dzień Dobry TVN” Prezenterzy Dzień Dobry TVN nagrali kolędę Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Autor:Magdalena Brzezińska

Reporter: Monika Nasternak

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości