Gwiazdy

Joanna Koroniewska spełniła marzenie o wcześniejszym udekorowaniu choinki

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska

Przygotowania do zbliżających się wielkimi krokami świąt niosą za sobą liczne dylematy. Przekonali się o tym Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, którzy wdali się w zabawny spór dotyczący ubierania choinki. Jedna z najbardziej lubianych par polskiego show-biznesu po raz kolejny rozbawiła fanów przewrotną dyskusją w mediach społecznościowych. Jak zakończyła się małżeńska batalia o świąteczne drzewko?

Joanna Koroniewska w świątecznym nastroju

Z początkiem grudnia wiele osób zaczyna myśleć o przygotowaniach do zbliżających się świąt. W tym gronie znalazła się Joanna Koroniewska, która zapragnęła jak najszybciej udekorować choinkę. Niestety, pomysł nie spotkał się z uznaniem Macieja Dowbora.

- Mój mąż twierdzi, że to stanowczo za wcześnie - napisała 43-latka w jednym z instagramowych postów.

Aktorka nie dała jednak za wygraną i postanowiła zrobić wszystko, by ważny symbol bożonarodzeniowej tradycji jeszcze przed Mikołajkami stał się ozdobą jej domu.

Zobacz wideo: Joanna Koroniewska wirtualnie rozbawia Polaków

Joanna Koroniewska wirtualnie rozbawia Polaków
Joanna Koroniewska wirtualnie rozbawia Polaków

Joanna Koroniewska udekorowała choinkę

Fani Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora z właściwym sobie zaangażowaniem włączyli się do dyskusji dotyczącej świątecznego drzewka. Okazało się, że przystrojone bombkami i kolorowymi łańcuchami choinki stoją już w wielu polskich domach. Znana aktorka zdecydowała, że także przekona męża do tego pomysłu.

- Cena była wysoka, ale warto było - napisała pod filmem, na którym wyraźnie widać pięknie udekorowane, pokaźne drzewko. Szczęśliwa właścicielka bożonarodzeniowej ozdoby zaprezentowała się na nagraniu w uwodzicielskiej bieliźnie. Okazało się, że mąż 43-latki zgodził się przystroić dom pod warunkiem, że ukochana spełni jego życzenie.

- Masz długi do spłacenia. W tym stroju, nie w tym starym swetrze, tylko tej haleczce czy jak to się tam nazywa... Czekam i przypominam, że dla dłużników jestem bezwzględny - napisał Maciej Dowbor na instagramowym profilu żony, wywołując tym samym rozbawienie internautów.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości