kolędowanie

  kolędowanie

  Na scenie Dzień Dobry TVN kolędnik o anielskim głosie Michał Sławecki wykonał własną interpretacji kolędy "Wśród nocnej ciszy". Zaśpiewajcie razem z nim lub posłuchajcie i poczujcie magię świąt!

  W wigilijny wieczór o 20:05 TVN wyemituje "Wieczór kolęd z Krakowa", czyli kolędowanie w wykonaniu gwiazd, które odbyło się w Bazylice Bożego Ciała na krakowskim Kazimierzu. W Dzień Dobry TVN gościliśmy prowadzących wydarzenie: Ewę Drzyzgę i Oliviera Janiaka oraz dwóch z wielu wokalistów, którzy wystąpili podczas niezwykłego wieczoru: Michała Szpaka i Michała Sławeckiego. Jaka atmosfera panowała w Bazylice podczas nagrania? I kto jeszcze podjął się muzycznej interpretacji najpiękniejszych polskich kolęd?

  Mimo że wielu katolików przyjmuje księdza po kolędzie, to nie wszyscy wiedzą, jak się do tej wizyty przygotować. Aby rozwiać te wątpliwości, zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN księdza Leszka Slipka, Proboszcza Parafii św. Andrzeja Apostoła w Warszawie. Jaki jest cel kolędowania? O czym możemy z księdzem rozmawiać, a o czym nie powinniśmy? Czy należy mu dawać kopertę z datkiem? Co się dzieje z pieniędzmi, które parafianie dali podczas kolędy?

  Igor Herbut z zespołu LemON, który zaśpiewał wspólnie z nami świąteczną kolędę, spędza święta bardzo oryginalnie. Obchodzi święta w styczniu. Fanaberia czy nakaz? Dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej zdradził dlaczego...

  Zespól Audiofeels specjalnie dla Dzień Dobry TVN wyśpiewał najpopularniejsze polskie kolędy: "Anioł pasterzom mówił", "Pójdźmy wszyscy do stajenki" i " Jezus malusieńki".

  Reporterka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska spotkała się w Zakopanem z Magdaleną Schejbal i jej partnerem Sławomirem Sławomirem Ziębą-Drzymalskim. Co robią w górach, komu pomagają i jakie mają plany na święta?